NFS Most Wanted 2 kasıyor

Bu konuyu okuyanlar

fatih encan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar pc de 6 gb ram var 2.5 ghz işlemci 1 gb ati ekran kartım var. most wanted 2 nin sistem gereksinimlerini karşılıyor. ama oynarken donuyor.grafikleri en düşüğe getiriyorum düzelir gibi oluyo ama hala donuyor. anlamadım gitti

MertKARA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu şaka gibi bir şey :D Bu sistemde o oyun donuyorsa başka bir şey vardır.

Takılmalar mı oluyor yoksa direk donup 3-5 saniye sonra devam etmeler mi.

Benim eski bilgisayarımda böyle bir sorun vardı işlemcinin fanını düzgün takamamışım ondanmış düzgünce takınca düzelmişti bi kontrol et istersen.

fatih encan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gerçekten öyle ama fan kaynaklı olduğunu zannetmiyorum acaba indirdiğim oyunda mı birşey var. donup 3 5 saniye sonra düzelmeme gibi birşey değil ağır çalıştırıyor oyunu

vetteron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ekran kartın 1 gb ati ama tam olark ney modeli falan onlarıda yazarsan yardımcı olabilirz

fatih encan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ekran kartı AMD Radeon 6630M Graphic miş :) ati değilmiş pardon :lol:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
AMD Radeon yine ATI zaten ATI'nin markası AMD :) Ayrıca driver güncellemeyle fan temizlemeyle alakası yok oyunun kasmasının nedeni oyunun bozuk olmasından kaynaklı herkezde aynı sorun var.

Optimus-Prime

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sisteminizdeki ekran kartı güçlü bir kart değil daha çok giriş seviyesi bir kart. İsterse bu kartın 2 gb bellek kapasitelisi olsun, bu oyunda kasmaya devam eder.

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
game booster yükle oyunu programın oyun kutusunun içine sürükle kasma düzeliyor

EXGHOST

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben laptopda 4650 ekran kartı t9550 işlemci ile bitirdim oyunu biraz kasmalar yaptı ama 27-30 fps civarı oynadım hep...

Not: 1366x768 çözünürlükte düşük kalitede oynadım.

Hyperactive

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim aynı sorun bende de var şu an. O yüzden rahat rahat oynayamıyorum oyunu. Ram: 4gb Ekran Kartı:1gb. Fakat kasıyor. Fandan herhalde.

muratpinar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bendede aynı sorun var
Cihazım: HP Pavilion g6
Özellikleri: i5 işlemci var
6 gb ddr3 ram
Ekran Kartı: AMD radeon hd 7670M
yanı bu ozellıkte bı makınada kasması sızcede bıraz anormal değil mi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede var ya

Hp pavilion g6
ddr3 4 gb ram
inter graphics 4000 ve amd radeon 3 gb ekran kartı
i5 işlemcili
win8 sistem .d
Donması cok ama cok sacma

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende hp pavilion g6 war

ram 4 gb
2 gb ekran kartı(1 gb paylaşimlı)
1.80 ghz

nerdeyse bir çok oyunu sorunsuz oynadım ama bnda kasıyor sanırım oyunda arızalı beyler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar oyun daha yeni updateler cıkıcak benım makina i5-750 2.67 ghz kingston 4 gb ram var 896 mb 448 bit ekran kartı var [ ekran kartı önemli bu oyun konusunda ] donmalardaki sorun crack ve tabiki işlemci ısısı ona dikkat edin sıcaklık yuksekse unutmayınki temizliklik sart işlemci temizliği veyaa işlemci fanını degiştirme benımde donma vardı ısı 95-99 [ D ] arası oluyormustu sonra gittim fan degiştirdim suan 56 en son nokta . 32 [ D ] ısı bosta , yükte oyunda [ nfs mw2 ] en son gördüğüm ısı 56 [ D ] 57 görmedim :) iyi eglenceler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede bu sorun vardı. sinir olmustum. ama bi cözüm buldum .bende işe yaradı. oyun bos hafıza istiyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Intel Core i5-2430M, 2.4 GHz (Turbo İle 3.0 GHz) 1 GB Nvidia GeForce GT 540M CUDA Ekran Kartı 8 GB RAM ve Windows 8 Pro... Benim Özellikler bunlar oyunu ilk oynafığımda kasma yoktu 1 gün snra oyunu açtığımda oyun kasmaya başladı çok saçma...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benimkide hp pavilişion intel core i 3 4 gb ram win 7 home premium ekranda ati rdionmu öle bişey bi yardım lütfenn :(((((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede kasıyor 4 gb ram amd quad-qure q9550 4 çekirdek işlemci 1 gb amd hd radeon 6670 ekran kartım var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ayn bendede sorun var bence dünyanın en iyi oyunu bence ama kasıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler bende amd a10 var 8 gb ram toplam 5 gb ekran kartı var yinede kasıyo neden be nasıl ya

S

SDN Okuru

SDN Okuru
meraba arkadaşlar ben oyunu kurdum origin diye bişey çıktı kayıt olmamaı istiyor ne yapacam açamadım oyunu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşlerim hepiniz ekran kartının ön belleğini söylemişsiniz 1gb 2gb 4gb gibi ama ekran kartında bit olayı kaç bit oda önemli oyunu oynatan fsb yi ayarlayan bittir yeni oyunlarda en az 256 bit üstü bide ssd harddisk aranıyo okuma ve yazma olayı normal harddisklerde yazma hızı en fazla 90mb

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilg özellikleri hala mw2 kasıyor ya deli olcam :
2 gb ram
1275 ekran kartı
2.9 ghz
e6500 işlemci

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya multiplayer oynamak için üye oldum sitesine hersey tamam multiplayer a tıklıyorum bekliyom bişey yok yardım ACİLL !!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bendede aynı sorun var kasılmalar pek bellı olmuyo ama yınede sınır bozucu :(
pc özellikleri:
Pentium(R) Dual core cpu e6500 2.93 - 2.94 ghz
4 gb ddr3 ram
32 bit işletim sistemi, windows 7 home premıum yuklu
NVIDIA Geaforce GT 430 1 gb ekran kartı
oyun son çozunulukte de o kadar kasılmalar olmuyo ama oyun çok hızlı ve sankı ufak kasılmalar oluyo buda benı rahatsız edıyo. herkez oyundan kaynaklanıyor yazmıs . bu 2012 oyunların çogundada böyle kasılmalar oluyomus galiba :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İşlemci : intel core i5 3.10 ghz:D

Ekran Kartı ZOTAC ddr3 1 gb 256 bit:

ddr3 8 gb Ram

İşletim sistemi : Windows 7 Ultimate 64 bit FULL Ayarda Oynuyorm :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bendede 4 gb ram ve Ati mobility radeon HD 3650 1gb ekran karti var ama oyun çok takılıyor