Netfor hayata geçiyor.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


ahmet89852

Üyecik
Katılım
1 Haz 2017
Mesajlar
1
Puanları
1
Konum
izmir


Netfor hayata geçiyor.

Ülkemiz mühendislerinin geliştirdiği ve geleceğin teknolojisi diye adlandırılan netfor Türkiye çapında teknik servis ve kurulum noktalarını oluşturmaya başladı.

Tv platformu ve digital reklam alanında devrim niteliğinde yenilikleri bulunan Netfor’u icradan sorumlu yönetim kurulu üyesi Berkant KILIÇ’a sorduk.

Netfor Dünyada örneği olmayan bütünleşik bir cihaz

Netfor nedir diye sorduğumuz Berkan KILIÇ: o kadar şaşırtıcı ki bizimle çalışan iş arkadaşlarımız bile Netfor’u kategorize ederken birbirinden farklı tanımlar kullanıyorlar. Bu tıpkı şuna benziyor birkaç tane görme özürlü insanı file dokundurup hepsine dokundukları şeyin tanımını yap dediğimizde, kulağına dokunan fil yumuşak ve esnek bir şey derken ayağına dokunan sert ve güçlü demesi gibi bir şey. Benim şahsi olarak tanımlamam ise netfor bir bilgisayar, netfor bir modem, netfor bir oyun konsolu, netfor bir bütünleşme cihazı, netfor bir akıllı ev cihazı, netfor bir elektronik posta kutusu, netfor bir digital uydu alıcısı, netfor bir reklam yönetim sistemi ve daha sayamadığım bir sürü teknolojiyi içinde barındıran Dünyada örneği olmayan bütünleşik bir cihaz. Netfor tamamen ülkemiz mühendislerinin geliştirdiği, teknolojik olarak içinde bir çok yenilik barındıran ve ülkemiz ve coğrafyamız adına yaklaşık 1300 konuda proje içeren bir çalışma.

Kullanıcılarına tv seyrettikçe para kazandıran bir teknoloji

En önemli sloganınız “biz üyelerimizden aylık para tahsil eden bir tv platformu değiliz aksine üyelerimize tv izledikçe para kazandıran ve ev ekonomilerine katkı sağlayan bir bütünleşik bir markayız” ne demektir bu: Ülkemizde ve Dünyada bir çok marka adı altında tv hizmeti veren firma var, bu firmalar üyelerine abonelik sistemi ile cihaz temin edip abonelerinde aylık abonelik adı altında ücret alıyor yani aboneler hizmet aldıkları firmanın kiracısı oluyor, Netfor cihazın mülkiyet hakkını üyelerine devir ediyor ve sonrasında biz üyelerimiz kiracısı oluyoruz, yani üyelerime Tv izleme karşılığı para ödüyoruz. Şimdi nasıl diye soracaksınız? Ülkemizde ortalama birey başı tv izleme oranı yaklaşık üç buçuk saat kadar, yani ortalama üç buçuk saat tv karşısında kalıyoruz ve bu süre zarfında yaklaşık 700 reklam izliyoruz, biz tv izlerken seyrettiği reklamlardan reklamı izleyene ücret ödüyoruz, yani Kullanıcılarına tv seyrettikçe para kazandıran bir teknoloji olay bu kadar basit.

Üyelerimize ulaşmak isteyen bunun karşılığını üyelerimize ödemek zorunda

Sadece tv izlerken seyrettiği reklamlardan mı para kazandırıyorsunuz: Elbette sadece bu değil cihazımız aynı zamanda bir posta kutusu kamusal gönderiler dışında elektrik, su, doğalgaz, telefon ve diğer tüm faturalarınız isterseniz bu posta kutusuna tebliğ edilebilir. Ve bir kurum size posta, fatura, ekstre vb tebligatlar yapmak istiyorsa size bunun karşılığını ödemek durumunda, bu hem tebligatı yapan kurumun tebligat maliyetlerini düşürmesi açısından hem de tebligatı alanın para kazanması açısından önemli bir uygulama.

Herkes Netfor’a bayi olmak istiyor.

Peki Netfor ne zaman üye yapmaya başlayacak: Şu anda markamızla ilgili teknik servi ve kurulum bayilerimizi oluşturuyoruz, bayilik konusunda çok yoğun bir talep var herkes Netfor’a bayi olmak istiyor ve bu yoğun talep bizi çok memnun ediyor, Haziran sonuna kadar coğrafyamızın tamamında eğitimleri tamamlanmış teknik servis ve kurulum ağımızı tamamlayacağız. Lansman tarihi olarak teknik servis ve kurulum bayilerimizin tamamlanması sonrasında Temmuz ayının ikinci Pazartesi gününü kendimize hedef seçtik.


Daha Fazlası İçin Bu Linkten Takip Edin
 
Son düzenleyen moderatör:
Üst
stat counter