Nero 2017 Recode modunda etkinleştirme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

tolga6708

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Nero'nun kendi sitesinden lisanslı 2017 satın almıştım, uğraştığım bir problemden dolayı sürekli format atmak zorunda kalmıştım. Nero'yu orjinal lisansla kurabiliyorum sorun yok ancak dvd riplemek istediğimde nero recode özelliğini kullanmak istediğimde internet üzerinden etkinleştirme istiyor. Bunu daha önce çok yaptığım için limiti aştığımı ve etkinleştirmemi seri numaram incelendikten sonra manuel olarak yapabilecekmişim, teknik destek linkine tıkladığımda nero'nun reklam sayfası çıkıyor sadece, destek namına en ufak bir bölüm bir şey yok. Ben istiyorum ki kullandığım yazılımlar lisanslı olsun, bu kişiler büyük emek veriyor, uğraşıyor, emeklerini iç etmeyelim saygılı olalım diyorum, ancak işi yokuşa sürdükçe sürüyorlar. Şimdi ben nereden bulacam nero'nun destek hattını da oradan lisansımı verecem de inceleyecekler? Bir de sitenin bazı bölümleri ingilizce, yani bu mudur emeklerine verdiğimiz saygının hizmet karşılığı? Şimdi ne yapacam bu nero'yu kaldırıp crack'li bir nero kullanacam bunu hak ediyorlar mı? Ehh ediyorlar.