nereden XBox one s olınır

Bu konuyu okuyanlar

Keremmmmmmm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba benim ilk konum hatam varsa affola
uzun araştırmalar sonucunda bana en uygun konsolun xbox one s olduğuna ve almaya karar verdim
ilk sorum ikinciel mi ? yoksa 0 mı almalıyım ve en güvenilir ve ucuz nereden alabilirim oyun daha sonra almaya karar verdim öncelikle aletin kendisini alacağım çift kol olucak oyuna gerek yok şimdiden teşekkürler

Fatieh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bence en güvenilir yer Vatan Bilgisayardır. (Konu ile alakasız olacak ama PS4 Slim almıştım oradan) tertemiz 0 alırsın. İkinci elde ise dikkat etmen gereken birçok husus var
1.Cihazın cracklenmemiş (yani kırılmamış) olması
2.Diğer ikinci el xb1 fiyatlarına göre ucuz veya pahalı olması (eğer anormal bir ucuzluk varsa cihaz hasarlı fabrika çıkışı bir hata veya yazılımında bir hata olabilir.Ayrıca kırılmış ta olabilir)
3.Koyduğu resmin gerçek olması (bu fazla rastlanan bir durum olmasa bile yinede belirtmek istedim.) İnternete xbox one s diye yazıp görsellere tıklarsanız resmin aynı olduğunu görürseniz hemen şüphelenmeyin.Resime tıklayın ve bağlantıya gidin eğer başka bir ikinci el alım satış yapılabilir bir siteden ise işte o zaman şüphelenebilirsiniz. Ama başka bir yabancı site olsun veya ikinci el ile alakalı olmayan bir site ise resimin kaynağı, o zaman ASLA cihazı satın almayın!

Benim söylemediğim fakat söylenebilecek birçok husus olabilir ama aklıma sadece bunlar geldi.Kendi görüşüm olarak eğer illaha Xbox olması gerekiyorsa Xbox Scarlett ı beklerim ben (Yeni nesil xbox konsolun adı). Ama karar size kalmış

İyi Günler :)