Needspeed vs Millenicom vs TurkNet

• Konuyu başlatan Deleted member 216045
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar. Turktelekomla 1 ay sonra sözleşmemiz bitiyor.
Saçma sapan fiyatlarından ötürü turktelekom ve superonline düşünmüyorum.
acaba millenicom,netspeed veya turknet kullanan var mı? eksisi artısıyla bi alıntı yapabilir mi?

robinhogol

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
Ara öğlen benkullanmadim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen internetten ne için kullanacan

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
acaba millenicom,netspeed veya turknet kullanan var mı? eksisi artısıyla bi alıntı yapabilir mi?
Ben Turknet kullanıyorum bir sıkıntım yok.
TTNET'in altyapısından hizmet verdiği için bağlatmak maksimum 6 güne kadar uzayabilir veya daha kısa gün içerisinde halledilebilir.
Sunabileceği hızlar çok iyi. Bir sınırlamaları yok. Zamanında 16 mhps'e mahkumken şuan rahatça 60-70 mhps download ve 30 mhps upload alabiliyorum.
Ek olarak:
Şimdi herkes diyecektir, Turknet'in, "Müşteri Hizmetleri uyuyor. Cevap veren kimse yok diye." Bazı youtuberların röportajlarında açıklama yapmışlardı. Yinede internet siteleri üzerinden olumlu cevap alınamıyorsa, çağrı merkezinden uygun tuşlamayla tele botun bir müşteri temsilcisine aktarmasını sağlayabilirsiniz.

lordert

Asistan
Reaksiyon puanı
27
türkneti dene derim 35 mpbs 65 tl 50-75-100mpbs 80 tl tahaatütsüz

junior_l3oss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
100mbit 91 TL'ye Millenicomdan kullanıyorum.
Gayet memnunum.

Arkadaşını Getir Kampanyası kodu:
1 ay internet hizmeti Millenicom’dan hediye!

F314619C kodu ile beraber 08503330333'u arayarak basvurmanız ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

İstenirse isim: İsa AKYER

Sahset Hakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba,

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 75.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.

Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağım.

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: RQA26IX36AJI

Bağlantı: Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan!

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

Mstygt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Şu an netspeed 16 mbps kullanıyorum.Yaklaşık 2 yıl oldu indirmede ve yüklemede hız kaybı yaşamadım.Min. 15 max. 17 ile sabit hızım var.Memnunum. Öğrenci evimde de 3 aydır Turknet kullanıyorum.35 mbps hız alıyordum.İndirme min 35 max 41 arası dolanıyordu.Ama Turknet aldığımda hattım komple yenilendi bunun da hızda etkisi olabilir.Altyapıya bağlı olarak birazcık da şans işi bu işler.Kimi memnun kimi değil ama ben iki firmadan da herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Şu an netspeed 16 mbps kullanıyorum.Yaklaşık 2 yıl oldu indirmede ve yüklemede hız kaybı yaşamadım.Min. 15 max. 17 ile sabit hızım var.Memnunum. Öğrenci evimde de 3 aydır Turknet kullanıyorum.35 mbps hız alıyordum.İndirme min 35 max 41 arası dolanıyordu.Ama Turknet aldığımda hattım komple yenilendi bunun da hızda etkisi olabilir.Altyapıya bağlı olarak birazcık da şans işi bu işler.Kimi memnun kimi değil ama ben iki firmadan da herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Bende 2 senedir netspeed abonesiyim 16 mbps kullanıyorum idm ve idm tarzı programlar ile indirme hızın nasıl ne kadar hızda dosya iniyor?

asdas127816

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Geçen hafta turknet e başvurdum. 2gun önce internet erişimim açıldı. Altyapım 79mbps destekliyor. Modemim VDSL desteği var. Buna rağmen türknet hattıma 8mbps tanımlamış. Destek talebi açtım 48saat de sorunuzu çözeceğiz dediler. Bugün 2.gun oldu ses seda yok. Bana yanlış illa adsl portu verilmiş zaten internette bakarsanız bu sorunu yaşayan tek ben değilim. Bu hafta içersinde sorunum çözülmezse millenicom a geçeceğim.