Need For Speed:The Run donma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

LeAnDeK

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Need For Speed:The Run oyunu bayadır bilgisayarımda kuruluydu ve 1 kere sorunsuz bitirdim tekrar bitirmek için yeni oyun açtım ama oyunda yarışlara girerken donuyor ve kapanıyor bu bazı yarışlarda oluyor stage 2,3 ün 1-2 yarışında ekran kartı nvidia GeForce 9600 GT 4 Gb ram var işlemci intel core 2 duo windows vista kullanıyorum 32 bit bilgisayar yaklaşık 3 yıl oldu olmadı ekran kartı güncer directx 11 kullanıyorum bir çok crack le denedim gene aynı yerlerde donmalar var.Grafik ayarlarını en kötü yaptım en iyi yaptım gene olmadı.İşe yarar bir çözümü olan var mı ?

LeAnDeK

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Minimumun altında ama oyunu ilk bitirdiğimde en yüksek ayarda bitirdim ve sorunsuz oynadım ama yeniden başlattığımda böyle bir sorunla karşılaştım

gece_kurdu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bendede oyunun genelınde kasma degıl ama yavas oynanıs var. nasıl anlatsam bılmıyorum ama oyuncular konusurken agız hareketlerınden sonra gelıyor ses ve arabayı gurerken serı degıl arabanın donuslerı acaba oyunun genelındemı yoksa bendemı boyle.

intel pentium D 820 2.80 ghz
sapphire hd6750 128 bit 1 gb ekran kartı
4 gb ddr3 1333 mhz ram
ama bu sorun var sebep ını bılen varmı ?

muzaffer7

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bendede oyunun genelınde kasma degıl ama yavas oynanıs var. nasıl anlatsam bılmıyorum ama oyuncular konusurken agız hareketlerınden sonra gelıyor ses ve arabayı gurerken serı degıl arabanın donuslerı acaba oyunun genelındemı yoksa bendemı boyle.

intel pentium D 820 2.80 ghz
sapphire hd6750 128 bit 1 gb ekran kartı
4 gb ddr3 1333 mhz ram
ama bu sorun var sebep ını bılen varmı ?
Oyununu sorunu o genel bir problem..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gece_kurdu nun probleminin aynısı bende de var ses sonradan gelme dönüşlerin seri olmaması..birkaç yerde arastırdım biseyler denedim biraz olsun giderdim ama tam anlamıyla degil yardım edebilecek önerisi olan var mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selamun Aleyküm.. Kardeşler kafayı yiycem. Yaklaşık 1 haftadır bu sorunla karşılaşıyorum.

Ekran kartım güncel.
Direxct 11.
Atı Radeon HD 4800 Series Ekran kartım var.. 5-6 defa Windows 7'yi baştan kurdum.. Defalarca kez yeni Crack bulup yaptım.. Ayarları düşük şekilde denedim.. Oyunu CD'den kuruyordum CD Bozuktur dediler.. Netten indirdim kurdum.. ( DEFALARCA KEZ ). Dolaşmadığım Forum siteleri kalmadı.. Kafasına göre , değişik yerlerde oyun DONUYOR. Bir dahada düzelmiyor ve CTRL + ALT + DEL ' yaparak çıkabiliyorum.. Lütfen yardımcı olun.. Yada ben bu PC'yi gerçekten darma duman edicem sonunda !

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendeki de aynı sorun oyun u en düşük grafiğe getiriyorum kasma yok oyun akıcı ama belli olmayan yerlerde oyun donuyor ve CTRL+ALt+DEL ile oyundan çıkıyorum oyunu daha öncede sorunsuz bitirdim ama şimdi donuyor çözüm bulanlar Allah rızası için yardım etsinler yoksa bilgisayarı parçalıyacağım oyun donuyor diye bilgisayarı formatladım yinede donuyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi bendede böyle az kasıyo ve tünellerde kasıyo sonra new york la aramızda 1 stag var oyun donuyor anlamadım her halde oyun bir yerden veya zamandan sora kasıyorve donuyor