Need for Speed Pro Street Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu konuyu okuyanlar

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Eğer böyle bir konu varsa şimdiden özür diliyorum.Hıncımı bir anda çıkarmak istediğimden forumda arama yapacak halde değilim.

Oyunun ilk videolarını izlediğimde EA'in doğru yolda olduğunu düşünmüştüm.Neyse oyun çıktı bende 2 gün sonra gittim aldım. Almaz olaydım !!! İlk yarışlar hadi güzel hoş.4. yarışımı yaparken artık oyunun iğrenç seslerinden baydım.RYAN COOOPEEER SON DÜZLÜKTE,Ryan cooper bi boy farkla önde,ryaaaaan coooooppeeeeerrrr şuuuuut ve gooooooollll.neyse sesleri kapadım rahatladım. 7.-8. yarışa geldiğimde maddi yönden iflas etmiştim.Ben ne kadar dikkatli gidersem gideyim hıyarın biri gelip geçiriyordu arabaya.Özelliklede birini sollarken.Yediremeyip geçirdi bana. Sonuç: 10000$ hasar.hadi bunuda trainerla aştım.Sonra bir raceday'da karşıma Wheelie Challange çıktı.Hiçbir açıklama yok nasıl yapıldığı hakkında!(Varda ben mi görmedim acaba). 1saat sırf doğru arabayı ayarlayabilmek için uğraştım(internette baktım herkes nasıl yapacam diye sorup duruyor cevap verebilen yok).Neyse onuda hallettim.BMW m46 ile 350m wheelie falan yapabiliyorum artık. Şimdi gel gelelim asıl mevzuya. OYUNUN FİZİK MOTORU MARIO'NUNKİNDEN BETER !!! Dümdüz yolda giden bir arabanın takla atabildiğini ilk defa bu oyunda öğrendim.En küçük bir tümseğin üzerinden uçarkende arabanın bakkalda 50ykr satılan lastik toplar gibi metrelerce uçabildiğinide.Neyse şimdi bu mesajı gönderdikten sonraki ilk işim pro streeti silmek olacak.

EA niye bu kadar *ıçtı oyunların içine açıklayabilen biri varsa lütfen açıklasın bana.Son zamanlarda çıkan oyunlarının hepsi böyle.BKNZ: Fifa 08,Medal of Honor: airborne . Şimdi diyen çıkar ee CRYSIS ne diye.Crytek olmasa oyunun başında oda diğerleri gibi rezalet olurdu.

Not: Rahatladım yahu :)

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Daha ben almadım.Şimdi bunları okuyunca cok merak ettim.Yarın alım bakalım.Nasıl bişeymiş bu Pro Street.Eğer senin dediğin gibiyse 5 dakıka oynamam silerim hemen...

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Berabat. EA bu sefer kaybetti.. Gerçi CRYSİS'le işi götürecek.

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Yapmayın ya benim bilgisayarda oynadığın tek oyun NFS'dir %(
Oyunu bulma çabası içindeydim bu aralar ama artık gerek yok.

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Komut istemi ile çalışıyor.
İnternetsiz pc de çalışmıyor.

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Kesinlikle büyük bir fiyasko olmuş..
Birincisi sürekli aynı pist yerleri oyuncuyu sıkıyor..
İkincisi cok karışık menü sistemi her yarış için araba seçimi vs.
Üçüncüsü NFS serisi Arcade olarak kalmalıdır bu oyunda oldugu gibi similasyona dönmemelidir.

Büyük merakla beklediğim bir oyundu ama Drag yarışlarının başında hep olan "Burnout" olayından, bir araba yapmak için 1 saat ugraşmaktan bıktım. EA bence Most Wanted ile yakaladığı seviyeyi yükseltemedi sürekli düşüşte, umarım bir daha ki sefere bizi daha memnun eder..

Panculli

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Full sürümünü ilk duyuranlardanım ama sizin hevesinizi kırmak istememiştim :) forumda söyledikten sonra ardan 1 gün geçti ve kaldırdım bende oyunu tek kelimeyle "iğrenç" oyun

titanyum

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
gerçekten aynı görüşteyim bikere oyunda bir amaç yok neyi başarmaya çalışıyoz anlamadım zaten stat yarışlarını sevmem buda tuz biber oldu

muratcanberber

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
bende indirdim ama çalışmadı nedense.

Demosunu oynamıştım. Onda zaten çok kötüydü. videolarda çok abartılmış. EA dağıttı kendini iyice.

Crysis yinede iyi .Yatsından kalksınlar Crytek e dua etsinler

muratcanberber

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Moha çok kötüydü bence. Ne bir gerçekçilik var nede birşey. Ea'nın taze kana ihtiyacı var gibi.

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Moh artık oyun cıkartmasa iyi eder cünkü Cod onu her zaman yerin dibine gömecektir. Bence İnfinity Yard ile Ea ortak bir oyun için ugraşsınlar :)

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Nmss dedi ki:
Moh artık oyun cıkartmasa iyi eder cünkü Cod onu her zaman yerin dibine gömecektir. Bence İnfinity Yard ile Ea ortak bir oyun için ugraşsınlar :)
EA bence dokunması bile.EA bence kepenkleri indirsin.Bi bozmadıkları Sims serisi var onuda batırırlarsa bir daha oyun yapma zahmetine girmesinler.

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
pro street oyununu alırken yanında Test Drive Unlimited aldım ;) ilk önce pro street'i kurup denedim çok kötüydü >X< ardından Test Drive Unlimited kurup oynamaya başladım pro street'in DVD'sine bir daha dönüp bakmadım :)

peynirr

Doçent
Reaksiyon puanı
1
sölediklerinden hiç bişe anlamadım ama Need for Speed denen oyun yüsünden bilgisayarın basına oturamıyorum >X< cünkü abim kalkmıyoooo :mad:

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
şöyle anlatayım bende Test Drive Unlimited oyunu yüzünden PC başından kalmıyorum.

abinin oynadığı Need for Speed olabilir ama pro street değildir, o kadar zevksiz olamaz :D

xpoyraz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben indirdim gerçekten carbon serisine göre daha geniş bir map yuklu pro street de, fakat buna rağmen çok beğenmedim açıkçası, carbon da drift daha keyifliydi mesela.. Ama grafikleri mükemmel denilecek seviyede.. hasar modu da iyi bişi diil :D indirmeye kalkmayın ben öyle yaptım 50 part tutuyo en kötü :D

ikxan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bence Bundan olsa gerek;

inekeaql3.jpg

:D :D :D

mr.meseli

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Haydaaa bu kadar olumsuz... İndirmem o zaman. Bende Commandos serisinden şikayetçiyim. Tam bir commandos hastasıyım ilk mmx133mhz 32mb ram'lik pc'mde commandos 1 oynamaya başlamıştım ve 1 2 3 serisine bayılıyorum defalarca tekrar tekrar yükleyip bitirmişimdir. Fakat facia! Commandos 4! Sen git strateji türü canım oyunu call of duty'e benzetmeye çalış karakterin özelliklerini batır! abi olamaz böyle bişey ya.. Soğudum oyunlardan zaten. Şuanki sistemim;
Amd Athlon(tm) XP 2500+
1 Gb Ram
Ge-ForceFX 5200 128Mb
500gb Hdd

Hiçbir oyun için deymeyeceğinden sistemimi yükseltmeyi veya yeni pc almayı kesinlikle düşünmüyorum. Tek yüklü oyun satranç...

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
windowslive dedi ki:
Need for Speed araba yarışı gerçek gibi.
vah vah sizin hiç colin mcrae oyunu oynamadığınız nede belli oluyor.
@mr.neseli en doğrusunu yapıyorsun valla :)

Burak YILDIRIM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
muse'nin dediği gibi Oyunu almayın..

Nedenlerini bir çok arkadaş açıklamış. Bende bunlara tuz biber olmak için birşey söyleyeceğim. Need For Speed serisi hep illegal araba yarışlarıyla öne çıktı.. Taa ki Pro Street e kadar. Oyun büyüdü tamam. Ama Pro Street bu Serinin devamı olmadı. Oyun legal hale geldi. Seyirciler statlarda oturuyorlar.. Hasar var vs.vs.

Gayet basitleşmiş sıradan bir oyun haline getirdiler Canım NFS'i :)

İllegal olan herşey insanlara her daim daha cazip gelmiştir. NFS cazibesini kaybetti.. El fatiha :)

muratcanberber

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Pro stret yani sokak yarışı bekledik bir nevi pist yarışı çıktı. Hep aynı pistler hep aynı görüntüler . EA games / sports son zamanlarda devam oyunlarında kılını bile kıpratmıyor.

Crysis yine iyi yırttı . Sıra crysis 2 de