Need for speed most wanted 2

Bu konuyu okuyanlar

farefb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar oyunu indirdim yukledim gayet guzel calisiyor ama resimde de goreceginiz gibi set your destination kisminda 6 numaraya basiyorum bir turlu baslamiyor. cozumu konusunda yardim edecek arkadaslarin tavsiyelerine siddetle ihtiyacim var. simdiden tesekkurler bu arada bilgisayar laptop, masa ustu degil.

gg79s.png

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
onca araştırdım ama bir sonuca ulaşamadım. Kontrol ayarlarına iyice bakın belki farklı bir düğmeye ayarlanmış olabilir. Yada korsan kullaniyorsaniz exe dosyasında bir hata olabilir.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Numlock falan açık kapalı olabilir mi :D

MrKSK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fn tuşuna basıp dene belki olur :mrgreen:

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Numlock falan açık kapalı olabilir mi :D
Çok zekice :D De oyunlarda gerekli değil diye biliyorum :D He arkadaşım anladım bir dakika leptopta sağ tarafta sayısal tuşlar yok bende çok sorun yaşıyordum gta da falan.Onun çözümünüde bulamadım.Harici bi klavye taksan olur :)

farefb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilginiz icin cok tesekkuler arkadaslar. butun tuslara ayarlara hatta fn+butun tuslar ctrl +butun tuslar hattaa alt + butun tuslar yamama ragmen olmadi :). num lock yok yani klavyede ole yandan degil tuslar. anlasilan crack te bir sorun var son olarak harici klavye deneyecegim bakalm olacak mi. tekrardan ilgi gosteren arkadaslara cok tskler.

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
hocam numloc'u aç :D
arkadaslar oyunu indirdim yukledim gayet guzel calisiyor ama resimde de goreceginiz gibi set your destination kisminda 6 numaraya basiyorum bir turlu baslamiyor. cozumu konusunda yardim edecek arkadaslarin tavsiyelerine siddetle ihtiyacim var. simdiden tesekkurler bu arada bilgisayar laptop, masa ustu degil.

gg79s.png

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar aynı sorunu bende yaşıyorum sebebini bulan var mı acaba

farefb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar aynı sorunu bende yaşıyorum sebebini bulan var mı acaba

dostum harici bir klavye tak ve onun ile calistir . daha sonra ayarlar kismindan klvye ayarlarina gir ve '' num '' ile baslayan tuslari baska tuslar ile degistir. ben yaptim oldu ccalisiyor. :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kontroller kısmında easy driver rigt ı 6 sayısal tusu yapın oyun esnasında o anda 6 ya bastıgınızda oluyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar oyunu yeni yükledim ama ne kariyer ne de Quick race bölümü var bos yollarda araba sürüp duruyorum :) nasıl yarıi yapılacaak yarışa nasıl girilecek bilen varsa yardım edebilir mi acaba :) :)

tungalp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar oyunu yeni yükledim ama bir türlü yarişmak kismet olmadi oyuna giriyorsun sürekli serbest dolaşiyorsun ne kariyer ne de quick race bölümü var nasil yarişacağiz bilen varsa önden buyursun :)

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Arkadaşlar oyunu yeni yükledim ama bir türlü yarişmak kismet olmadi oyuna giriyorsun sürekli serbest dolaşiyorsun ne kariyer ne de quick race bölümü var nasil yarişacağiz bilen varsa önden buyursun :)
Biz kahin değiliz ki hangi oyunu yüklediğini bilelim :D İlk olarak oyunun adını bahşedermisin bizlere:D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Resimde bahsettiniz olayı ben kontrol ayarlarından menu yonlerını num lock tan 2 4 6 8 seklınde secıp oyuna geri dönüyorsunuz sonrasında 6 ile menu ye girip gerekli modifiyelerle race kısmından yarışa gidiyorsunuz. harita üzerinde yarış kısayolları var uzerıne geldıgınızde gaz ve frene aynı anda basın yarış açılacaktır. Benım sorum blacklist i bulamadım yada görev listesi yok bulan ve oynayan varsa yardım lutfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar oyunda sorun yok sadece Eskı most wanted versıyonlarının oldukca fazla gelısmıs olmasıdır Bırden bu kadar yukseltırlerse bu sorunlar ortaya cıkar gayet normaldır Numlok 6 dedıgıde sag taraftakı tus takımınızdan 6 ya basmanız gerektıgını soyluyor sadece 6 ya hepsıne basmanıza gerek yok ayrıca oyuna gıremeyen arkadaslar skıpdow ındırsınler acılacaktır eskı crack sıstemı kalktı haberınız ola ugrasmaya gerek yok dıkkatlı olmanız yeterlı Iyı oyunlar dılerım. ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:D:D arkaaşım bende aynısını aldım sana tavsiyem setingse gir 3-4 buton keyboard yazan yere gir biraz aşağı in yazıyo zaten ordan değiştir ;) biraz karışık anlattım ama artık anlarsın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm arkadaşlar wanted 2 yeni sürümünü kurdum yeni arabalar eklenmiş gayet güzel ama arabaları bir türlü secemiyorum cünkü origin gir diyor fakat bir türlü girmiyor ben origine üyeyim lakin yine girmiyor.
oyun sahte yada orginal olmasının sonucu olabilir mi?
teşekkür ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ayarlara gir. controllere gir . kontrollerde o 6 altıyı ara sonra üstüne bas E olarak değiştir. işe yaramazsa söyle

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tab tuşuna bas haritayı aç orada yeşil kareler var onların üstüne iki kere bas sonra yeşil yolu takip et. kutucuğu gördüğünde ekranda bi işaret olacak ileri geri tuşuna bas tamamdır. ayrıca etrafta dolaşıp kuytu koşe yerlerde de araba ara bazıları da aşıkardır. iyi oyunlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam şimdi ayrıntılı olarak birazcık anlatıcam önce oyuna giriyoruz sonra esc yaparak settings yazan yere giriyoruz sonra gameplay diyoruz ve controller yazan yere geliyoruz sonra num 6 yazan yere enter diyoruz çıkan ekranda istedigimiz tuşu atıyoruz ve esc tuşuyla oyuna dönüyoruz anahtar olan yerlerde altından geçince renk değiştiriyor araç seçimide yolda giderken otoparklarda araçlar var üzerinde marka işaretleri var onların yanında duruyoruz ve e,ye basıyoruz ve aracımız değişmiş oluyor şimdilik çözebildigim bu kadar bide yarışa başlamak için yarış işaretinin üzerinde durup ileri ve geri tuşuna aynı anda 2 saniye basılı tutuyoruz ve yarış başlıyor haydi kolay gelsin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ekran Klavyesini Deneyinnnnnnnnnnnnnnnn ....................: :) Sonra ayarlardan değiştirin....................

S

SDN Okuru

SDN Okuru
setting gameplay keyboarda gir orada num 6 olanı istediğin bir tuş yap:wink:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar oyuna girince ekran kararıyo hiçbişey yapmıyo bilgisayarı yeniden başlatmak zorunda kalıyom napcz bunu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
numlock degıl hocam sol tarafta NUMerik rakamlar varya ordan 6 ya bascan

daylight-1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar oyunu birkaç gündür oynuyorum. Ekranda "Num 6" yazısı çıkınca klavyenin sağ tarafındaki 6 numaralı tuşa basmanız yeterli. :)

Son düzenleyen moderatör:
B

berkanay34

SDN Okuru
Ayarlara girilmiyor iste anlamıyormusunuz arkadaslar set destinition kısmında hicbir yere basılmıyor. Num6 istiyo yok oda klavyede

oguzhan ozen

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Ayarlara girilmiyor iste anlamıyormusunuz arkadaslar set destinition kısmında hicbir yere basılmıyor. Num6 istiyo yok oda klavyede
Sen normal 6ya bas mutlaka işe yarayacaktır. Olmadı kontrol ayarlarından işlevsel tuşları değiştirede bilirisin.

İlke zorba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar oyuna her girdiğimde kontrol ayarlarını değiştirmek zorunda kalıyorum yardım edermisiniz lütfen