Neden Turkcell Kullanmamalıyız ?

Sizce hangi operatör HER YÖNÜYLE tercih edilebilir.

• Turkcell

Kullanılan: 31 66.0%
  • Türk Telekom

Kullanılan: 8 17.0%
  • Vodafone

Kullanılan: 8 17.0%

• Kullanılan toplam oy
    47

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar az önce bana kitlenen faturamı ödedim.Birde tüketici şikayetinde bulunmuştum bir şey yok , faturanız normal demişler.Sonra son kez Turkcell sayfasında gezinirken 4+1 gb internet 500 dk 1000 sms 25 tl dediler.Şaka gibi başka operatore gideceğim dedim diye mi bu paket geldi yoksa başka birşey mi anlam veremedim.Şuan hattımı kontrol ettim ve 5 gb gece gündüz fark etmiyor.Yine salla kazanda normalde bana 1 haftalık 1 gb instagram veya bip v.s veren turkcell 4 gb 1 haftalık vermiş.Bu neyin nesi Turkcell bey :) Şaka gibisin.
HEPİMİZİ dinliyorlar!!!!!!! :D

Cepmarket

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Vodafone candır hem ucuz hemde babalar gibi çekiyor Kadıköy serasker vodofone de ,hattını vodafone taşıyanlara kulaklık+kılıf+ekran koruyucu hediye kampanyası var ,git taşı beleşden de hediyeleri kap

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Turkcell'i yıllarca kaliteli diye destekledim ancak bazı şeyleri birleştirince gerçekten de fos bi şirket olarak aklıma yerleşti artık.

1- Yerli olarak lansman yaptıkları herşey'in altyapısı yabancı menşei çıktı: BİP, Yaani v.b.

2- Bu en uyuz olduğum özellikleridir kendilerinin: telefonuna ekranına pat diye bi uyarı geliyor ve bilmem kaç tl karşılığında 1 hafta yada 1 ay müzik abonesi, goller cepte abonesi olmamız karşılığında bilmem ne veriyorlar, onaylarsan TMM'a istemiyorsan hayır'a basıyorsun. Bunu bizim gibi gençler hayır'a basark bertaraf ediyoruz ancak annemiz babamız yada çok telefondan anlamayan herkes tamam deyip geçiyor ve anında abone yapıyorlar milleti. Aylar sonra anlıyor insanlar abone olduklarını tabi bulana kadar cepleri boşaltıyorlar, bu vicdansızlıktır...

3- Numara taşıma ile yada yeni hat ile aldığın 25 lik tarife taahhüt bittiği an en ucuz 35 TL oluyor. Mevcut müşterisini hiç iplemeyen bi şirket

Bip olsun Yaani olsun arka planda farklı şeyler çalıştırıyor. Bip kötü bir uygulama değil. Her geçen gün geliştiriyorlar. Ama daha çok çalışmaları lazım.

2. madde konusunda katılıyorum. Çok haklısınız.

3. madde konusunda ise tarifeleri operatörler belirliyor BTK onaylıyor. BTK onayı olmadan tarife çıkmıyor, çıkamıyor. Numara taşınabilirliği geçirgenliği politikası sebebiyle bunu yapıyorlar maalesef. Hepsi öyle bu arada.

yilmaztaner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha önce bütün operatörlerle çalıştım ama çekim kalitesi bakımından Turkcell en iyisi olduğu için artık onu kullanıyorum. Fiyat bakımından diğerlerinden biraz pahalı ama en azından her arayan bana ulaşabiliyor.

Mahmutpaşa

Asistan
Reaksiyon puanı
101
içeriğe müdahele edecek kadar yüzsüz oldukları için

meraklımelo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Turk telekom sakın kullanmayin. Online işlemlerdeki liralarınızı somuruyorlar.
Şöyleki paketiniz bitiyor. Fakat size bitince hemen bitti diye mesaj gelmiyor. Mobil veriniz açıksa yandiniz. Tüm liralariniz gidiyor.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Turk telekom sakın kullanmayin. Online işlemlerdeki liralarınızı somuruyorlar.
Şöyleki paketiniz bitiyor. Fakat size bitince hemen bitti diye mesaj gelmiyor. Mobil veriniz açıksa yandiniz. Tüm liralariniz gidiyor.
Anlık gönderen var mı ?