Neden iPhone tercih edilmeli ?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
923
Neden iPhone tercih edilmeli sizce ? Yani iPhone almak için ne gibi nedenler var ?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Video editleme yapmak istiyorsanız bunu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Kullandığım işletim sistemi hafif fazla ağır boyutlu olmasını istemiyorum. Sade bir hade olmasını isteyen kullanıcılara ve güncelleme desteği uzun süreli olmasını tercih edenler İphone'u alabilir.

kemalcanaktuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Oncelikle iyi forumlar. iphone 4 ten bu yana apple kullanicisiyim. Apple i sevmemin nedeni basit ve kullanilabilir kolay bir isletim sistemine sahip olmasi. Tamamiyle beklentinizle alakali bir konu. Temalar, widgetlar, arayuzdeki sinirsiz degisim tamamiyle kendi zevkine gore ayarlayabildiginiz ve ios ten cok daha fazla ozellik olan android bi yana, bi yanda da bu saydiklarimdan tamamen farkli basit ve stabil bir isletim sistemi. Aslinda ios android savasi pek gerekli degil ikiside farkli bakis acilarina hizmet ediyor. Zevkler ve renkler kolayca anlatmaya calistim [emoji4]

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Amerikada yaşasam hiç android falan alamam ama türkiyede de hiç iphone almam büyük konuşmayaım da
Yanı bence iphone fazla parayı haketmiyor