Neden Htc Neden

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
125
Htc 11'i cok begendim. Donanimi falan cok iyi. Tasariminada hasta oldum, cok kalipli olmus. Metal govde favorim ama camda kotu durmamis. Gelelim isin handikapina. Eyyyyyyy Htc sen neden parmak izi okuyucusunu ve kapastif tuslari ortalamiyon??? Cercevenin en alt tarafina koyuyon. Ortaya koysan cercevenin kalin olmasi o kadarda belli olmayacak. Bir fikri olan varsa yazsin. Patent sorunu falanmi acaba??

godzilla87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
o değil de, ses konusuna o kadar eğiliyorsun, 3.5 mm girişini de kaldırdınız. neden bluetooth 5.2 yok ?

Reaksiyon puanı
125
Type c'den daha iyi performans aliniyo diye biliyorum. Ama jak girisinin olmamasi kotu bir sey. Birde en son 5.0 bluetooth surumu var. Onu koymamislarsa harbi yazik olacak telefona.

M

Murat Burç

SDN Okuru
o değil de, ses konusuna o kadar eğiliyorsun, 3.5 mm girişini de kaldırdınız. neden bluetooth 5.2 yok ?
Blutooth 5.0 olmasın o
Type c'den daha iyi performans aliniyo diye biliyorum. Ama jak girisinin olmamasi kotu bir sey. Birde en son 5.0 bluetooth surumu var. Onu koymamislarsa harbi yazik olacak telefona.
Fasa fiso. 3.5 mm jak HTC10 da uçmuyor muda Type Cye gerek duymuşlar.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Hoparlörü için çok sevdim tasarımda çok iyi bana eski Htc lazım yenilerini istemiyorum açıkçası.:):(

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
hani nerde şu HaTiCe'nin fotosu? nerde şanlı HaTiCe'nin fotosu?
tam resim koyun pul gibi ön izleme koyma link hiç koyma...

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Htc 11'i cok begendim. Donanimi falan cok iyi. Tasariminada hasta oldum, cok kalipli olmus. Metal govde favorim ama camda kotu durmamis. Gelelim isin handikapina. Eyyyyyyy Htc sen neden parmak izi okuyucusunu ve kapastif tuslari ortalamiyon??? Cercevenin en alt tarafina koyuyon. Ortaya koysan cercevenin kalin olmasi o kadarda belli olmayacak. Bir fikri olan varsa yazsin. Patent sorunu falanmi acaba??
@MrBotosh ile uzaktan yakından bir ilişkin var mı ? :D

godzilla87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
her seferinde htc "çok iyi telefon da şunu da eksik bırakmasalarmış" dedirten bir eksliğe sahip oluyor. neyse yine de satın almaya engel bir durum yok ama