Neden freedos ile w10 lu fiyat ayni?

Bu konuyu okuyanlar

SelahattinEnes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Selamlar, uzun zamandır araştırmam sonucu yüksek grafikle olmayan, düşük sistem gereksinimli oyunları kesintisiz oynatacak bir bilgisayar arıyordum, ve onun bu linkteki olduğunu düşündüm. Daha önceden konu açmıştım, oradaki yazılanları düşünüp bunu almaya karar verdim butcem buna yettiği için.

Captcha Verification bu ve bunun freedos olanı yani

Captcha Verification. Bunun arasındaki fiyat farkı çok yok hatta uygulamasinda freedos olani w10 lusundan daha pahalıydı. W10 ile satılan da mx150 nin düşük performanslisi veriliyor olabilir mi fiyatı daha uygun olduğu icin? Bilgisayari alan var mi? En kötü onereceginiz baska var mi 4000tl yi gecmeyecek w10 lu?

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Ürünler donanım olarak birebir aynı; sadece, birinin rengi Platinum Grey (platin gri) diğeri Onyx Black (oniks siyah). Yalnız ürünlerin görselleri satış sayfalarına yanlış girilmiş, görsellerin yer değiştirmesi lazım. Zaman zaman ürünlerde indirimler oluyor, üstelik satıcılar da farklı. Windows olup olmadığına çok takılmayın, bu gibi alışveriş sitelerinde Windows 10 OEM ürün anahtarları yakın zamana kadar 20-25 TL'ye satılıyordu. Satıcının sattığı ürünlerin yorumlarını okuyun inceleyin, satıcının güvenirliğinin sorgulamasını yapın.

Son düzenleme:

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
satıcının aç gözlü olmasından...

SelahattinEnes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
satıcının aç gözlü olmasından...
Dediginizi açar misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ürünler donanım olarak birebir aynı; sadece, birinin rengi Platinum Grey (platin gri) diğeri Onyx Black (oniks siyah). Yalnız ürünlerin görselleri satış sayfalarına yanlış girilmiş, görsellerin yer değiştirmesi lazım. Zaman zaman ürünlerde indirimler oluyor, üstelik satıcılar da farklı. Windows olup olmadığına çok takılmayın, bu gibi alışveriş sitelerinde Windows 10 OEM ürün anahtarları yakın zamana kadar 20-25 TL'ye satılıyordu. Satıcının sattığı ürünlerin yorumlarını okuyun inceleyin, satıcının güvenirliğinin sorgulamasını yapın.
Peki siz başka bir cihaz önerir misiniz? Csgo, warface gibi oyunları orta ayarlarda oynatan? 4000i aşmayan

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
Dediginizi açar misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki siz başka bir cihaz önerir misiniz? Csgo, warface gibi oyunları orta ayarlarda oynatan? 4000i aşmayan
windows lisans bedeli yokken fiyat farkı yoksa bu ürünün fiyatını şişirdiklerine işaret eder... yada windowslu olan illegal...

SelahattinEnes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
windows lisans bedeli yokken fiyat farkı yoksa bu ürünün fiyatını şişirdiklerine işaret eder... yada windowslu olan illegal...
W10 lusunu alacağım inşallah sorun çıkmaz. Önerdiğiniz var mi dusuk ve orta seviye oyunlari orta grafikte açabilecek? 4000i geçmeyen