Ne Oynuyorsunuz ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

crow88

Profesör
Ben onu battlefield vietnam da yapıyordum :D bi harita var uçaklar falan kalkıyor sadece birde askeri tekneler ben alıyordum jeti bırakıyordum bombayı bölgeye kıyamet kopuyordu ve en iyisi Arma 3 de.
evet bu duyguyu bilirsin:)toptan temize havale,ama online oynarken, bunu uçağı kalkmak üzere olan oyuncuya yapınca o suratı görmek lazımo_O:(:oops:.
Ama ne dünya bu yaştayım ,hala oyun merakım var,özellikle strateji (sudden strike),uçak simulasyonları(flight simulatörün çocukluğunu bilirim,o zaman 8088 80286 lar vardı,motor sesi yerine agu agu :coldsweat::coldsweat:dıye ses gelirdi,o zamanların en meşhur oyunlarından biride sopwiht camel dir ) az zırıltısını dinlemedik😷

Son düzenleme:

_Zaur_

Profesör
evet bu duyguyu bilirsin:)
Abi benim geçirdiğim duyguya bak bir hele. Haaaa dedim sonunda bir milyon tuttura bildim Yamuk kala kafama kaynar sular döküldü. Önde ölan 1 Milyon tutuyordu meğerse arkadada 1 Milyon varmış. Şansıma ne yapayım beeee Tühhhhh Nasıl sinirlerim bozuldu gece gece yaaaa. Direk kapattım oyunu. :(

69158

crow88

Profesör
Abi benim geçirdiğim duyguya bak bir hele. Haaaa dedim sonunda bir milyon tuttura bildim Yamuk kala kafama kaynar sular döküldü. Önde ölan 1 Milyon tutuyordu meğerse arkadada 1 Milyon varmış. Şansıma ne yapayım beeee Tühhhhh Nasıl sinirlerim bozuldu gece gece yaaaa. Direk kapattım oyunu. :(

Ekli dosyayı görüntüle 69158
geçmiş olsun,gece uykunda kaçmıştır:) ,sıkma canını dünya dönüyor hala😷:D,ben tanklara geçmedim,uçaklara merakım var,

stat counter