Ne olacak bu Sony'nin hali !

Bu konuyu okuyanlar

Bloodhunt4r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar xperia xz telefon kullanıcısıyım ve ürün benim beklentilerimi karşılıyor, alıştığım içinde ileride de sony marka telefon kullanmayı düşünüyorum fakat Sony'nin kendini geliştirmediğini düşünüyorum. Diğer markalar telefon sektöründe Sony'nin çok çok önüne geçiyor gibi ve geçtiğimiz haftalarda Sony şirketi Apple gibi firmalarla yarışa girmeyeceğiz
gibi bir açıklama yaptı. Sony gibi dev bir firmanın telefonlarına özen göstermediğini düşünüyorum, telefon sektöründe lider olabilecek potansiyelde bir şirket değil midir? Siz ne düşünüyorsunuz?

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Bence gayet başarılı , şimdilik aynı segment cihazlara göre uygun fiyatlı modeller çıkararak tekrar satıcı bulmayı hedefliyor. Ama ben Sony'den ötesini tanımam. Gözümdeki yeri ayrı.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Lider olması zor yine aynı inadıyla cihaz üreten bir firmadan ne beklenilebilir ki

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
bence gayet güzel telefonlar üretiyorlar.mesele kendini sattırabilmesi.ben türkiye'de apple 2000 tl'ye giriş seviye işlemci,1mp ön ve arka kamera koysa alacak kişiler biliyorum.neden,çünkü kendi sattırabiliyor.ama sony telefonları gayet güzel ve hiç bir telefonda olmayan bir sürü özelliği var.sadece ekran kasa oranı kötü o kadar

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
bence gayet güzel telefonlar üretiyorlar.mesele kendini sattırabilmesi.ben türkiye'de apple 2000 tl'ye giriş seviye işlemci,1mp ön ve arka kamera koysa alacak kişiler biliyorum.neden,çünkü kendi sattırabiliyor.ama sony telefonları gayet güzel ve hiç bir telefonda olmayan bir sürü özelliği var.sadece ekran kasa oranı kötü o kadar
Hocam iş sadece ekran kasa oranıyla olsaydı bugüne kadarki hiçbir Apple satılmazdı ama en çok apple satılıyor.
Milletin gözünü marka diye bürümüş . Halk arasında Sony desen 10da 7si öyle bir marka mı var ya diyor.
Hangi marka telefonlar var desen yine 10da 7si Apple ve Samsung'tan başka bilmiyor.
Neyse uzatmaya gerek yok. Sony'yi bilen bilir , seven sever. Karışmaya da gerek yok. Ama bu da bir gerçektir ki Sony hala çok kaliteli ürünler üretiyor ve kendine özgü bir yapısı var.

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
asıl sen kendine gel SONY mükemmeli üretir beğenmeyen e-sheeple sürüsünün beğendiği çöpleri mükemmel gibi algılarsınız...

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Hocam iş sadece ekran kasa oranıyla olsaydı bugüne kadarki hiçbir Apple satılmazdı ama en çok apple satılıyor.
Milletin gözünü marka diye bürümüş . Halk arasında Sony desen 10da 7si öyle bir marka mı var ya diyor.
Hangi marka telefonlar var desen yine 10da 7si Apple ve Samsung'tan başka bilmiyor.
Neyse uzatmaya gerek yok. Sony'yi bilen bilir , seven sever. Karışmaya da gerek yok. Ama bu da bir gerçektir ki Sony hala çok kaliteli ürünler üretiyor ve kendine özgü bir yapısı var.
Aman 4k sanki gerekli. 960fps de kötü çekiyor.Bak ayfona ekranı 720p mis gibi yetiyor.

Son mesajlar