Nasıl iyi bir Counter Strike oyuncusu olunur?

Bu konuyu okuyanlar

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Türkiyede hilesiz oynasan w.h derler hileli oynasanda :D

Ben bazen çok iyi oynuyorum, adminleri bir kaç defa vurunca adamlar bannlıyordu :D

Artık millet hileli oynayanlardan o kadar bıkmış ki, iyi oynayanları hileli olarak görüyorlar.

hulusi98

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Ben bazen çok iyi oynuyorum, adminleri bir kaç defa vurunca adamlar bannlıyordu :D

Artık millet hileli oynayanlardan o kadar bıkmış ki, iyi oynayanları hileli olarak görüyorlar.

Aynen öyle benim başıma çok geldi :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ewt arkdasim ben basima cokk geldi 2 adam birden saldiriyor ikinide olduruyom adam diyor hilelisin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şey süper de bi eksiğide yok eline sağlık ama bide MP5 be 4 3 iyi silahmı işletiyomu bi söylesen şimdi mesaj halinde:confused1:

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
cs:go ile birlikte bu taktiklerinizi bir kenara atın. Hepsi işe yaramaz oldu :) Şimdi baştan başlamanız gerekmekte. İlk işiniz yurt dışı çıkışı iyi olan bir internet sağlayıcısı bulmak olsun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bakın sılahları boyle kullanın.:

AK47 TEK TEK ATILMALIDIR YAKINDAN OTUR VE TARA

COLT İSE 3ER 3ER ATILMALIDIR YAKINDAN OTUR VE TARA

DEAGLE DUSMANIN USTUNE GIDEREK SAKINCE TEK TEK ATILMALIDIR MAUSU PARÇALAMADAN HAFİF HAFİF

AWP İSE HIZLI ATEŞ ETKMEK ICIN YERINDE DURUP SAG VE SOL MAUS TUŞUNA SERI BAS ZOOMSUZ AWP MASTER OLURSUN SAG VE SOL TUŞA SERİİİ :) BNDN BU KADAR AMEL1Ae