Nasıl Giderim?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Lazzz

Rektör
Buraya pazar günü toplu taşıma ile nasıl ulaşabilirim? Kucukyali tren istasyonunun orası.

rawkid

Dekan
O hattı kullanan bulursan sorabilirsin ancak iett'nin harita ile desteklediği programdan baktim. İstediğin guzergaha giden 17 hat numaralı otobüs var.

Lazzz

Rektör
O hattı kullanan bulursan sorabilirsin ancak iett'nin harita ile desteklediği programdan baktim. İstediğin guzergaha giden 17 hat numaralı otobüs var.

Oradan geçen bir tren hattı var Kadıköy'den kalkıyor ama hakkın pek bilgi bulamadım? Onun hakkında bilgisi olan var mı?

FOM

Profesör
Onursal Üye
Kadıköyden rıhtımdan otobüs duraklardan 17'ye binin. tam önünden geçiyor minibüs yolunda inip minibüs yolunun biraz üstünde şuan baktım navigasyonda e5 ile minibüs yolu arası

FOM

Profesör
Onursal Üye
böyle durumlar için moovit uygulamasını indirirseniz çok faydası olacaktır

Lazzz

Rektör
Sınav var haftasonu telefon götürmeye çekigötürmeyeceğim. Neyse bakalım 17 numaralı otobüs gözüküyor Kadıköy'den olmadı ya öyle yapacağız yada taksi yapacağız bakalım.

Deffall

Doçent
İett' in Nasıl giderim uygulamasını indirirseniz orada bulunduğunuz konumdan gitmek istediğiniz yere alternatifleri gösteriyor. Baktım Muhsine Zeynep Ortaokulu olarak çıkıyor.

Uygulama: Nasıl Giderim - Google Play'de Android Uygulamaları

DÜZELTME: Sınav olduğu içinse telefon olmıyacaktır yanında. En mantıklısı Kadıköy'den 17 nolu otobüse binip küçükyalı durağında inmen.
Tren istasyonuna gelince aktif olmayabilir. Çünki eskiden haydarpaşadan kalkan iç hat trenler vardı ancak artık yok die biliyorum. Gene orada yaşıyanlar daha iyi bilirler muhakkak.

Son düzenleme:

FOM

Profesör
Onursal Üye
Sınav var haftasonu telefon götürmeye çekigötürmeyeceğim. Neyse bakalım 17 numaralı otobüs gözüküyor Kadıköy'den olmadı ya öyle yapacağız yada taksi yapacağız bakalım.
Hocam kadıköydeyden boşuna taksiye binme 17 ye bin küçükyalı durağında bin olmadı ordan binersin taksiye ama haritadan baktım çok yakın minibüsyoluna

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
@Lazzz hocam Traffi uygulamasini kullanıyorum boyle durumlarda %99 doğru sonuc veriyor haberiniz olsun

stat counter