MyTaboo = Eğlence! :)

Bu konuyu okuyanlar

mimar sinan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlarla birlikte dün akşam saatlerinden beri başından kalkamadığımız bir uygulamadan bahsetmek istiyorum sizlere. Sözkonusu oyunumuz myTaboo adında, bildiğimiz masaüstü tabu oyununun iPhone/iTouch versiyonu.

Toplu arkadaş görüşmeleri için indirilebilecek en eğlenceli uygulamalardan birisi diyebilirim. Oyunun amacı ekrana gelen kelimeyi altında yer alan 6 adet tabu kelimeyi kullanmadan takım arkadaşınıza anlatmaya çalışmak, tabi belirlenen süreler içerisinde. Süre bitimine doğru devreye giren titreşim eşliğindeki kalp ritmi efekti gerilimi doruğa çıkarıyor (heyecandan cihazı elimden atıp kaçasım geldi:)).

Bir diğer artısı içeriğindeki kelime çeşitliliği, toplamda 7-8 saatlik bir oynama sürecinde bile aynı kelimeyle iki defa karşılaşma gibi bir durum yaşamadık. çok fazla kelime var ve bu kelimelerin kalitesi Hasbro'nun oyununudan aşağı kalır durumda değil. Zorluk düzeyi çok iyi ayarlanmış, öyle her kelimeyi şıp diye anlatamıyorsunuz takım arkadaşınıza :)

Oyun arayüzleri ve butonları her şey yerli yerinde diyebilirim. Her şey olması gerektiği şekilde tasarlanmış. Programlamada da herhangi bir açığa ya da hataya rastlamadım.

Eleştirmem gereken bir nokta var ki: Oyun içi menülerinde ya da oyunun içerisinde müzik yok. Fonda çalacak bir müzik oyunu çok daha hareketli kılabilirdi diye düşünüyorum.Umarım ilk güncellemeyle birlikte bu eksiği giderirler.

Türkiye'den de güzel uygulamalar çıkıyor olduğunu görmek hoşuma gidiyor. Buradan oyunun geliştiricilerini tebrik ediyorum.

Kesinlikle indirilip oynanılası! :yes:

iTunes Store link'i: http://itunes.apple.com/tr/app/mytaboo-tr/id437310315?mt=8#

rldil4.jpg
[/IMG]

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Paylaşım için teşekkürler arkadaş

Son mesajlar