Müzik Caddesi - Müzik indirme ve Dinleme

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Katılım
3 May 2017
Mesajlar
11
Beğeniler
1
Puanları
3
Konum
istanbul
#1
Müzik caddesi uygulaması telefonuza müzik indirmenizi sağlayan bir android programdır. Google play tarafından indirebilirsiniz.

Kaynak Açıklama
Müzik Caddesi, telefon müzik indirme programı istediğiniz şarkıyı aratarak dinleyebilir veya indirebilirsiniz. Mp3 indirme program uygulaması müzik caddesi, tüm müzikleri bulacağınız bir platformdur. Güncel albümler, güncel arama, yani aradığınız şarkıyı veya şarkıcıyı otomatik tamamlıyor.

Youtube mp3 indirme, mobil müzik indirme, telefon müzik indirme programı, android müzik indirme gibi aramalar yapıp istediğiniz şeyi bulamıyor olabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan müzik programı ile telefonunuza istediğiniz şarkıyı indirebilir ve Zil tonu yapabilirsiniz. Uygulamanın özelliklerinden bahsedelim.

  • Uygulama Tabanı Fizzy Bağla ( Tabanda Bulunan Tüm şarkılar )
  • Dinleme ve indirme özelliği
  • Aramada Otomatik tamamlama özelliği
  • Kolay arayüz
Müzik indirme uygulaması olarak en iyi program olduğuna emin olabilirsiniz. Aşağıda indirme bağlantısı ve görüntüler mevcuttur.

Google Play İndirme Bağlantısı : Müzik Caddesi - Google Play'de Android Uygulamaları
Kaynak : Müzik Caddesi – Android ve İos Telefon Uygulamaları
 
Katılım
3 May 2017
Mesajlar
11
Beğeniler
1
Puanları
3
Konum
istanbul
#4
Arkadaşlar uygulama kapatılmış yeni uygulama şarkı modu isterseniz eğer aşağıda bağlantı var indirebilirsiniz. Hem android ve ios destekli güzel bir uygulama.
müzik caddesi Android için link
müzik indirme İOS için link
 
Üst
stat counter