mustafa ali yanık şikayet - mağdur

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

onur_cansever48

Üyecik
arkadaşlar 2014 yılında mustafa ali yanık a ameliyat oldum ilk ameliyatımdan bir iki ay geçince burnumun üstü dalga dalga oldu uç kısmı kaydı asimetrik oldu , bunun üzerine yine aynı yıl içinde aynı doktora tekrar ameliyat oldum ve ameliyattan sonra hiç nefes alamaz hale geldim ayrıca burnumun görüntüsüde iyi değil, yaklaşık 4 yıl içinde aynı doktora ameliyat olmuş farklı sıkıntılar yaşayan insanlarla tanıştım , ben internette eleştiri hakkımı kullanarak şikayetlerimi yazıyorum ama siliniyor veya bir şekilde kaldırtılıyor , ifade özgürlüğümü kullanarak bu doktoru asla önermiyorum şuan mahkememız devam ediyor ilerki zamanlarda güncelleme yapacağım ,LÜTFEN KONUMU SİLMEYİN
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düşünceyi açıklama ve yayma hürriyeti
ANAYASA MADDE 26. – Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar.

ayrıca forum dışı soru sormak isteyen olursa numaram 05366188899

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

onur_cansever48

Üyecik
inşallah mahkemeyi kazanacağım ozaman kapı gibi mahkeme kararını heryerde paylaşacağım ve bununla alakalı web sitesi kuracağım ozaman da sildirebilecekmi göreceğiz ,

VahdetElmas

Üyecik
Merhaba bu doktora bende ameliyat oldum. Lazerle estetik yapacağını söyledi şişlik morluk olmıcak dedi fakat söylediği gibi olmadı. Ayrıca sonradan öğrendimki lazerle estetik falan olmuyomuş tamamen pazarlama taktiğiymiş. Şuan burnum yamuk ve kıkırdaklar alındığı için yüzümle uyumsuz bir burnum oldu. Mağdur oldum revizyon ameliyatı için 25 30 bin lira para istiyolar kaburgadan kıkırdak almak gerekiyormuş ameliyat olmadan önce iyice araştırın arkadaşlar doktor diye kimseye güvenmeyin.

Son düzenleyen moderatör:
stat counter