Murat Boz, "Kadınların Tacizleri Hoşuma Gidiyor"

Bu konuyu okuyanlar

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
Pop müziğin genç yeteneklerinden Murat Boz, geçtiğimiz günlerde erkek popçular için "Pigmeler var, böyle küçük boylular yani. Uzun boylu olarak da bir tek ben varım" diyerek yeni bir polemiğin fitilini ateşlemişti... Şaşırtan açıklama Böylelikle Boz, pop müzikte görüntünün ve imajın çok önemli olduğunu belirtmişti... Mum gibi eriyorum adlı parçasıyla çıkış yapan Murat Boz, şaşırtan açıklamalarına devam etti. Olay yaratacak Tarkan ın vokalisti, olarak tanınan, şimdilerde ise genç kızların sevgilisi olan popçu Murat Boz kadınların kendisini taciz ettiğini söyledi. Boz, "Kadınların tacizleri hoşuma gidiyor. Ne var ki yani popomu ellemişlerse. Öldüm mü?" diye konuştu... Yakışıklı sanatçının bu açıklaması yine olay yaratacak cinsten doğrusu!

KAYNAK

taş yağacak taş >X<

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
sapık mı b cocuk acaba yoksa vokalisti oldugu şarkıcı gibi bu da mı şeyyyyy

Reaksiyon puanı
23
Kandil günü ağızımı açtırmasın şu avatarımdaki kzıı yollarım ona baksın tecavüze bakalım

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
emelden dedi ki:
RuNaL dedi ki:
emubaltaci dedi ki:
RuNaL dedi ki:
buda şey galiba :D

evet şeyy :D :D

Ney? Yapmayın ama kadınların bunu bana yapması demiş ne var ki bunda? :)
bu kadınları anlamıyorum, konserlerdede üstlerine atlıyolar sanatçıların, sonra biz magazin bölümünde konuşunca suç oluyor nedense :S

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Emu, bugün konuyu saptırmakta üstüne yok arkadaşım. :D

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,003
konu gündemden magazine doğru sürükleye sürükleye taşındı ;)

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar boşverin,zevkler tartışılmaz |)

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
RuNaL dedi ki:

Niye sapık olsun Runalcım. Sonuç itibariyle "Bu kızın bilmeme nereleri beni bitiriyor." ya da "bu kızın en güzel yeri şurası" ya da "kamyon çeker 10-20 ton, gönlüm çeker Paris Hilton" ya da "Jenna Jameson benim olsun" ya da "Jenifer Lopez de benim olsun" diye mesajlar yazarken sapık olunmuyor da "kadınların beni taciz etmesi hoşuma gidiyor" demekle mi sapık olunuyor? :)

Şimdi aranızdan kaç tane erkek bir kadınlar topluluğunun içinde tacize uğramak istemez? Hadi samimi olalım.. :)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
Elmacik dedi ki:
RuNaL dedi ki:

Niye sapık olsun Runalcım. Sonuç itibariyle "Bu kızın bilmeme nereleri beni bitiriyor." ya da "bu kızın en güzel yeri şurası" ya da "kamyon çeker 10-20 ton, gönlüm çeker Paris Hilton" ya da "Jenna Jameson benim olsun" ya da "Jenifer Lopez de benim olsun" diye mesajlar yazarken sapık olunmuyor da "kadınların beni taciz etmesi hoşuma gidiyor" demekle mi sapık olunuyor? :)

Şimdi aranızdan kaç tane erkek bir kadınlar topluluğunun içinde tacize uğramak istemez? Hadi samimi olalım.. :)

abi orası ayrı ama onu ulu orta söylemem ki bennn bu kez daha değişik şeyler yapabilirki hem o adamın kadına ihtiyacı yoktur gibi me geliyorr :*

flood_77

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
boyle mıllete tas atarak kendılerını cıkarmaya calıscan beynı 10 yıl gerıden calısanlara uyuz oluyorum.bre dengesız ınsan kendı ısıne baksana.bır araba carpar kendınden gecersın.ne oldum degıl ne olucam demelı ınsan ... :mad:

wbmstr

Asistan
Reaksiyon puanı
3
böylelerini aya göndermek lazım tek başlarına yaşasınlar orada..Buradaki ortami bozuyolar..

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
kadınlar popomu ellerlerse ölmem!.. evet evet ölmem :)

elmacik, tamam ellesinler ama mıncıklamasınlar... karşıyım :p :D