Mükemmel hari̇ka Türk Telekom hızı!!!

Bu konuyu okuyanlar

Nervian

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yaklalşık bi 15-16 gün önce saat 10 gibi Türk Telekomdan arayıp AKN aşmışsınız isterseniz paketinizi yükseltelim vb. dediler ben kabul etmeyip kapattım 5 dakika sonra wifi gitti kırmızı ışık yandı akşama kadar düzelmedi akşam Müşteri hizmetlerini arayıp (11dk sürdü ulaşmam) olayı anlattım efendim sorun kaydı aldım vb dedi ben siz mi düşürdünüz hızı? gibi sorular sordum yok bizimle alakalı değil falan dediler işte 2 3 güne halletmeye çalışırız size 1 haftalık 2gb internet verelim diyip kapattılar 15 20dk sonra düzeldi wifi ama öyle bi yavaş ki youtube falan hikaye buraya zor girdim yazmak için.. bugün arayıp söyledim sıkıntı gözükmüyor dediler işin kısacası ben ne yapabilirim şimdi?

speed test fotoğraftaki gibi

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    4.7 KB · Görüntüleme: 458

#ExYoung

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Türk Telekom/Ttnet pişmanlıktır. Müşteri hizmetlerini ara sinirli konuş biraz anca öyle düzeltiyorlar.

ReeLegend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Bu firma ve bazı adsl firmaları genellikle bu sorun çoğunda var. Söyledikleri hızları veremiyorlar. Uydunet kullanıyorum 24mbs anlaştık en kötü 23 alıyorum. Hız düşmesi olmuyor değil çok arada oluyor ve müşteri hizmetini aradıktan sonra bakım olduğunu söylüyorlar(müşteri hizmetlerine bağlanmam en fazla 2 dakika),uydunet kolay kolay problem çıkarmıyor,tavsiye ederim.

Enver_pş

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Bu firma ve bazı adsl firmaları genellikle bu sorun çoğunda var. Söyledikleri hızları veremiyorlar. Uydunet kullanıyorum 24mbs anlaştık en kötü 23 alıyorum. Hız düşmesi olmuyor değil çok arada oluyor ve müşteri hizmetini aradıktan sonra bakım olduğunu söylüyorlar(müşteri hizmetlerine bağlanmam en fazla 2 dakika),uydunet kolay kolay problem çıkarmıyor,tavsiye ederim.

Merhaba hocam bende uydunet kullanmak istıyorumda altyapı yok ne yapabılırım.

Enver_pş

Asistan
Reaksiyon puanı
30