Muharrem İnce İzmir'de Gövde Gösterisi Yaptı - En Az 2.5 Milyon Kişi Toplandı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
nl2BmB.jpg
5y2BMd.jpg
NDW7rL.jpg
vPRqnr.jpg
LDELAa.jpg
qvRrMB.jpg

Muharrem İnce'nin İzmir mitinginde insan seli!

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
"Bir milyon insan alana girmek için bekliyor, biraz geriye doğru Cumhuriyet meydanına doğru yürüyelim, ölçümlere göre şu anda 2.5 milyon insan var alanda; orkestra ve bandocuların alana girmesi için lütfen yardımcı olun."

Dolmuş'un vücut bulmuş hali bu olsa gerek. :D

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Cumhuriyetçi tüm izmirli kardeşlerime selam olsun bizde maltepede olacağız

Reaksiyon puanı
16,118
acımasız gerçekler gerçi çok fazla kalabalığı sevmem...
hala ingilizce mesaj var aha düzeldi.

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Yunanistan açıklama yapmış, yeter artık amma gürültü yaptınız evde hasta var susun artık demişler. ???
İncenin yaptığı 105 mitingi tvlerde görmek pek mümkün olmadı lakin mevcut iktidarın tüm mitinglerini baştan sona kesintisiz gösterdiler.

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Umarım yer altındaki fay tabakası vs zarar gormemistir Allah korusun, maşallah. ?

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
izmirde aldığınız oy belli, buyrun burdan yakın :)

İZMİR Seçim Sonuçları

toplam seçmen sayısı geçen yıl : 3.179.748
bunlardan ak partiye : 992 bin kişi
diğerleri toplam : 2.187.666 kişi ediyor toplam

şimdi siz rüyanızda gördüğünüz o rakamları, sayıları bakalım 2 gün sonra nasıl değerlendireceksiniz :D

az kaldı, uykunuzdan uyanırsınız ...

---- Mesajlar birleştirildi ----

istanbulda seçmen sayısı geçen yıl : 9.340.205 kişi...

ak partiye oy : 4.539.340 :D:D:D

şimdi sorayım size yeni kapı meydanına hiç gittiniz mi ? orada yer bulamayıp gidenlerin sayısını hiç merak ettiniz mi ? alın size cavabı :)

Son düzenleme:

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Mükemmel bir kalabalık. Bu kalabalığı Erdoğan böyle bir atmosferde toplasa afedersiniz şuan tapıyorlardı medyada. İnce'nin mitingi ise medyada çok yankı bulmadı. Belli kesimleri bahsedildi ama coşkulu kalabalık ön plana çıkartılmadı. Herkes şunu böyle bilsin;
Hepimiz bu vatanın evlatlarıyız. Benim çok yakın arkadaşlarımın arasındada AKP'li olanlar var. Kardeşimden ayırmam ikisinide. Herkes birbirinin görüşüne saygılı olduğu sürece bir sıkıntı olamaz bizim aramızda. Yeter ki bir kesim diğerini teröristlikle, diğer kesim başkalarını cahillikle çomarlıkla suçlamasın. Parti liderlerinin izlediği ayrıştırma politikasını halk içinde biz kırmalıyız, onların peşine en azından bu yönle takılmamalıyızki onlarda hatalarını anlayıp bu kutuplaştırma yoluna gitmesin. Bugün Sn İnce terörle mücadele konularındanda bahsetti. Her türlü terör örgütü ile, PKK- PYD- FETÖ vs amansız bir mücadele içerisine gireceğiz, aramızda barındırmayacağız söz dedi. Basın bundanda bahsedecek mi? Ben kendi adıma Atatürk'ü seven, bu yaşıma kadar halkımıza, devletimize zarar verecek bir eylemin içine girmemiş bir vatandaşım. Terörün her türlüsüne lanet okumuşum. Şimdi şunu bir düşünelim arkadaşlar. Farzedelim ki iktidar değişti, muhalefet kanadından bir lider cumhurbaşkanı oldu. 5 yıl süresi var bu insanın. Belirtilen terör örgütleriyle bir mücadele içine girmezse, müsamaha gösterilirse bizim gibi vatansever olan ve oyunu vermiş arkadaşlar bunlara bir daha oy verir mi? İktidar kanadında bu seçimde Sn. Erdoğan'dan ben duymadım ancak AKP içindeki bazı kesimlerin söylediği gibi Cumhur ittifakı dışındakilerin terör sevici olduğu iddiasına katılmak mümkün mü? Referandum sonuçlarına göre bu ülkenin yarısı hayır dedi diye düşünürsek, ülkenin yarısının bunların kafasına göre terörist olduğunu varsayınca bu ülkenin şimdiye kadar iç savaşa girmesi gerekmiyor muydu? Yarısı terörist olan bir ülkede nasıl yaşıyorsunuz? Kim olursa olsun, yeri geldiğinde sıra arkadaşın, evinde yemek yediğin kardeşin, görüşleriniz ev içinde de farklı olabilir belkide babanızı, annenizi bu suçlamalara maruz bırakan insanların gazına gelmeyelim, hangi parti hangi görüş olursa olsun arkasına gitmeyelim ki bizi kimse yıkamasın.

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Allah büyük, bunlar kibirli söylemler, Allah'tan başka sonsuz yoktur, herkes bir gün kaybeder, herkes bir gün gider, önemli olan giderken kalplerde bırakılan bir tatlı huzur.

M

Murat Burç

SDN Okuru
izmirde aldığınız oy belli, buyrun burdan yakın :)

İZMİR Seçim Sonuçları

toplam seçmen sayısı geçen yıl : 3.179.748
bunlardan ak partiye : 992 bin kişi
diğerleri toplam : 2.187.666 kişi ediyor toplam

şimdi siz rüyanızda gördüğünüz o rakamları, sayıları bakalım 2 gün sonra nasıl değerlendireceksiniz :D

az kaldı, uykunuzdan uyanırsınız ...

istanbulda seçmen sayısı geçen yıl : 9.340.205 kişi...

ak partiye oy : 4.539.340 :D:D:D

şimdi sorayım size yeni kapı meydanına hiç gittiniz mi ? orada yer bulamayıp gidenlerin sayısını hiç merak ettiniz mi ? alın size cavabı :)
Söz verin 23'ünde Muharrem İnce'nin İstanbul mitinginde forumu terketmek yok. Bu mesajınızı alıntılayacağım.. Erdoğan'ın 1 milyon 300bin kişilik mitingini katlayacak. :D :D

tiriviriap

Asistan
Reaksiyon puanı
308
Elde kala kala İzmir kaldı, onla da avunsunlar artık :D

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Siz de seçimlerden sonra hile yapıldı diye ağlayıp, sızlamazsınız inşaAllah :D

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Bir önceki referandumda üç büyük şehirden iktidar aleyhine oy çıktı.
Hatta iktidarın kalesi konumundaki şehir merkezlerinde dahi aleyhine oy daha fazla çıktı.
Yine bundan iki seçim önce yüzde 40a kadar düşüldu sonra erken tekrar seçim ile yükseldi.
Dolayısıyla bunlar kibirli söylemler. Bu ülkede heykeli dikilen Alex iki hafta sonra kovuldu. 20 yılın ardından Aziz Yıldırım görevi devretti. O yüzden kibire kapilanin sonu hüsrandir.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Bir önceki referandumda üç büyük şehirden iktidar aleyhine oy çıktı.
Hatta iktidarın kalesi konumundaki şehir merkezlerinde dahi aleyhine oy daha fazla çıktı.
Yine bundan iki seçim önce yüzde 40a kadar düşüldu sonra erken tekrar seçim ile yükseldi.
Dolayısıyla bunlar kibirli söylemler. Bu ülkede heykeli dikilen Alex iki hafta sonra kovuldu. 20 yılın ardından Aziz Yıldırım görevi devretti. O yüzden kibire kapilanin sonu hüsrandir.
Elleme kardeşim konuşsunlar. Yüz kere söyledim, bu devran döndüğünde bu kafadakileri kimse ciddiye almayacak. Kendi düşen ağlamaz.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Ben adil bir seçim olursa İnce'nin az bir farkla kazanacağını düşünüyorum, hayırlısı. Seçimler adil falan değildir arkadaşlar, anlayın artık şunu. Bu, yenilgiye bir kılıf değil; gerçektir. Seçimler kusursuz değildir. Her insan iyi niyetli değil maalesef.

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Müslüman ülkede hilesiz hurdasız seçim yapılsın diye muhalefet partiler cayır cayır çalışıyor vay be. Ne ülke ama. Yarın cuma arkadaşlar geç kalmayalım namaza.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
16 yıldır hile , hile var diye kendinizi kandırıyorsunuz, yazık size :D

FURKANYSLDGG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ya siz abartmayı ne kadar seviyorsunuz :) 500 bin kişi vardı orada ve düşününce muhalefetin kalesi olduğundan çok normal bir sayı yani abartmayın haa bide ümitlenmeyin sakın çok oy çıkacağına :) hadi siz erotik şiirler okumaya devam :)

mapavrili

Profesör
Reaksiyon puanı
1,444
Arkadaşlar aklıma geldide, 15 Temmuz hain darbe gecesi çok ' ince' demokrat ! M.ince neredeydi ve ne yapıyordu acaba ?
Hatırlatma, eğer arayıp soracaksanız aramayın, bu gün Cuma ya , şimdiden muharrem afedersiniz MUHTEREM cuma hazırlıklarına başlamıştır . Pardon ona hergün cumaydı değil mi??

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar aklıma geldide, 15 Temmuz hain darbe gecesi çok ' ince' demokrat ! M.ince neredeydi ve ne yapıyordu acaba ?
Hatırlatma, eğer arayıp soracaksanız aramayın, bu gün Cuma ya , şimdiden muharrem afedersiniz MUHTEREM cuma hazırlıklarına başlamıştır . Pardon ona hergün cumaydı değil mi??
İşinize gelmeyince konuyu değiştirmeye çalışmayın.

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Binaliyede köprü altında bekledi diyorlar ona ne diyorsun?
Birileri tanklarla çarpıştıda muharrem mi kaçtı ben anlamadım ne demek şimdi bu? İncenin fetocu olduğunumu iddia ediyorsunuz?

Fetonun okullarını kuran sensin adamları takır takır yerleştiren sensin adamlar bir süre sonra patlayınca suçlu ince oldu kemal oldu ne güzel dünya ya siz varya her olaydan nasıl mağdur çıkabiliyorsunuz. Ülkenin yarısının nefret ettiği bir yönetici oldu çıktı.

Ülkede siyaset yaparken bile fişlemek ne basit iş ya. Sen fetocusun sen şucusun ya arkadaş göz var nizam var tarih var kayıt var aç bak. 15 temmuzun yaşanmasında bu ülkede chp mi suçlu akp mi? Ulan adamı paraların üzerine bastınız paraların hiç mi yüzünüz kızarmıyor.

Son düzenleme:

mapavrili

Profesör
Reaksiyon puanı
1,444
Binaliyede köprü altında bekledi diyorlar ona ne diyorsun?
Birileri tanklarla çarpıştıda muharrem mi kaçtı ben anlamadım ne demek şimdi bu? İncenin fetocu olduğunumu iddia ediyorsunuz?

Fetonun okullarını kuran sensin adamları takır takır yerleştiren sensin adamlar bir süre sonra patlayınca suçlu ince oldu kemal oldu ne güzel dünya ya siz varya her olaydan nasıl mağdur çıkabiliyorsunuz. Ülkenin yarısının nefret ettiği bir yönetici oldu çıktı.
Darbe meşru hükümete yapıldı , Elbette ki onlar korunaklı bir yerde olup operasyonları yönetecek lerde Peki siz hala cevap vermediniz Muharrem İnce neredeydi ve ne yapıyordu. Ben Muharrem İnce ye fetocu falan demiyorum bunu siz söylüyorsunuz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Darbe meşru hükümete yapıldı , Elbette ki onlar korunaklı bir yerde olup operasyonları yönetecek lerde Peki siz hala cevap vermediniz Muharrem İnce neredeydi ve ne yapıyordu. Ben Muharrem İnce ye fetocu falan demiyorum bunu siz söylüyorsunuz.
Herkes 15 Temmuz gecesinde kimin nerede olduğunu konuşur olmuş. Ama kimse muhalefetin bunlar terörist bunlar size zarar verecek bunları devletten uzak tutun dmesine rağmen FETÖ'yü palazlandıran hükümetin suçunu konuşmuyor. :D :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Darbe olduğunda tankın üstüne ilk ben çıkarım diyen Kılıçdaroğlu kaçtı �imdi ülkeyi teslim etmek istediğiniz Muharrem İnce'nin nerede olduğunu daha bilmiyorsunuz ne yaptığını bilmiyorsunuz bu mu sizin cumhurbaşkanı adayınız. Ülkeyi teslim etmek istediğiniz Cumhurbaşkanı'nın ne kadar demokratik olduğunu bilmek hakkımız Değil mi
Hadi arkadaşım hadi. Darbe olduğunda kaçanların suçu (bakın KK ve Mİ'ye kaçtı demiyorum) darbeye sebep olanlardan, darbeyi yapanları palazlandıranlardan çok çok daha küçük

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
"15 Temmuz" diyor bak. :D Konuyla ne alakası var yahu? FETO'nun devlette yapılanmasına izin verip 15 Temmuz'u yaşamamıza sebep olan da iktidardaki parti, eniştesinden darbe girişimini öğrenen de cumhurbaşkanı. Devlet uyudu ama bunlar hala uyanamadı. :D

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
O kadar çirkin ve ucuz bir siyaset yapılıyor ki insanlar birbirlerine kin duymaya başladılar. Doğru dürüst tartışamıyor küfürsüz hakaretsiz cümle kuramıyoruz. İnsanların birbirlerine saygısı tahammülü yok. Hayatın her alanında görülebiliyor bu. Sabah aksam kavga eden siyasilerden birbirlerini vatan hainliği ile suçlayan insanlardan bıktım. Bu milletin huzura ihtiyacı var. Terör bitecek bitecek diyorlar şehit üstüne şehit. Rant haksızlık hukuksuzluk ne ararsan var. Peygamber efendimizin bir sözü vardır. İşi ehline verin diye. Size soruyorum şu bakanlar başkanlar arasında kaç kişi işinin ehli? Hepsi torpille bir şekil yolunu bulmuş adamlar. Bir milli eğitim bakanı düşünün ygsnin ne olacağından haberi yok adamın. Ya böyle ülke mi olur bunlar birbirlerini yerken olan vatandaşa oluyor. Yine bir söz vardır filler dövüşür çimenler ezilir. Biz o çimeniz. Sizin tartıştığınız adamların hepsi yolunu bulmuş kişiler peki ya sen? Yarın emekli olduğunda o para evini geçindirmeye yetecek mi? Çocukların gerçekten güzel eğitim alacak mı? Bunları sormak lazım bunları insanları fişlemek kolay. Eğer a kişisi halinden memnun ise onun siyasi görüşünü karalamak doğru değil. O yüzden ben burada hiç akp li arkadaşa önyargı ile yaklaşmam ama herşeyin bir haddi var insanları vatan hainliği ile suçlamak büyük ithamdır.

mapavrili

Profesör
Reaksiyon puanı
1,444
Hadi arkadaşım hadi. Darbe olduğunda kaçanların suçu (bakın KK ve Mİ'ye kaçtı demiyorum) darbeye sebep olanlardan, darbeyi yapanları palazlandıranlardan çok çok daha küçük
Evet Beklediğim bir cevap kapasite bu belli, fakat partinizin başındaki adam darbeden kaçıyor ve Cumhurbaşkanı diye ortaya çıkardığınız kişinin işe nerede ne yaptığı belli değil bravo vallahi. bu ülke �şte bu yüzden Sizin zihniyetiniz e teslim edi
O kadar çirkin ve ucuz bir siyaset yapılıyor ki insanlar birbirlerine kin duymaya başladılar. Doğru dürüst tartışamıyor küfürsüz hakaretsiz cümle kuramıyoruz. İnsanların birbirlerine saygısı tahammülü yok. Hayatın her alanında görülebiliyor bu. Sabah aksam kavga eden siyasilerden birbirlerini vatan hainliği ile suçlayan insanlardan bıktım. Bu milletin huzura ihtiyacı var. Terör bitecek bitecek diyorlar şehit üstüne şehit. Rant haksızlık hukuksuzluk ne ararsan var. Peygamber efendimizin bir sözü vardır. İşi ehline verin diye. Size soruyorum şu bakanlar başkanlar arasında kaç kişi işinin ehli? Hepsi torpille bir şekil yolunu bulmuş adamlar. Bir milli eğitim bakanı düşünün ygsnin ne olacağından haberi yok adamın. Ya böyle ülke mi olur bunlar birbirlerini yerken olan vatandaşa oluyor. Yine bir söz vardır filler dövüşür çimenler ezilir. Biz o çimeniz. Sizin tartıştığınız adamların hepsi yolunu bulmuş kişiler peki ya sen? Yarın emekli olduğunda o para evini geçindirmeye yetecek mi? Çocukların gerçekten güzel eğitim alacak mı? Bunları sormak lazım bunları insanları fişlemek kolay. Eğer a kişisi halinden memnun ise onun siyasi görüşünü karalamak doğru değil. O yüzden ben burada hiç akp li arkadaşa önyargı ile yaklaşmam ama herşeyin bir haddi var insanları vatan hainliği ile suçlamak büyük ithamdır.
Arkadaşım öyle süslü laflar yazmakla bu işler olmuyor ,devlet yönetimi o kadar basit bir şey değil bu ülkeyi bataktan çıkaran ve bugünlere getiren bu kadro. Daha düne kadar bu ülkede memur maaşları deprem paralarından ve imf den alınan borç paralarla ödeniyordu. Senin yaşın itibarıyla Belki bilmezsin bu ülkede yüzlerce temel atılırdı törenlerle Bilmem nelerle ama sonu gelmezdi Şimdi ise dünyanın en prestijli ve en büyük projeleri yapılıyor böyle oturduğunuz yerden konuşması kolay.

"15 Temmuz" diyor bak. :D Konuyla ne alakası var yahu? FETO'nun devlette yapılanmasına izin verip 15 Temmuz'u yaşamamıza sebep olan da iktidardaki parti, eniştesinden darbe girişimini öğrenen de cumhurbaşkanı. Devlet uyudu ama bunlar hala uyanamadı. :D
Sen fetö yapılanmasının bütün suçunu bu hükümete yıkıp rahatlamaya çalışıyorsan sen bilirsin. CHP zihniyetinin Mütedeyyin kesimi aşağılamasının dışlamasının ve hor görmesinin bu yapının Devlet kadrolarına sızmasına yardımcı olduğunu hiç düşünmüyor musun. Sebep Her ne olursa olsun hain bir darbe planı yapılıyor ülkene Ben küstüm deyip kenara mı çekileceksin yoksa Demokrasi ne ve ülkene sahip çıkıp darbecilere mi direneceksin Hangisi doğru.

Son düzenleme:

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Evet Beklediğim bir cevap kapasite bu belli, fakat partinizin başındaki adam darbeden kaçıyor ve Cumhurbaşkanı diye ortaya çıkardığınız kişinin işe nerede ne yaptığı belli değil bravo vallahi. bu ülke �şte bu yüzden Sizin zihniyetiniz e teslim edi

Arkadaşım öyle süslü laflar yazmakla bu işler olmuyor ,devlet yönetimi o kadar basit bir şey değil bu ülkeyi bataktan çıkaran ve bugünlere getiren bu kadro. Daha düne kadar bu ülkede memur maaşları deprem paralarından ve imf den alınan borç paralarla ödeniyordu. Senin yaşın itibarıyla Belki bilmezsin bu ülkede yüzlerce temel atılırdı törenlerle Bilmem nelerle ama sonu gelmezdi Şimdi ise dünyanın en prestijli ve en büyük projeleri yapılıyor böyle oturduğunuz yerden konuşması kolay.

Sen fetö yapılanmasının bütün suçunu bu hükümete yıkıp rahatlamaya çalışıyorsan sen bilirsin. CHP zihniyetinin Mütedeyyin kesimi aşağılamasının dışlamasının ve hor görmesinin bu yapının Devlet kadrolarına sızmasına yardımcı olduğunu hiç düşünmüyor musun. Sebep Her ne olursa olsun hain bir darbe planı yapılıyor ülkene Ben küstüm deyip kenara mı çekileceksin yoksa Demokrasi ne ve ülkene sahip çıkıp darbecilere mi direneceksin Hangisi doğru.
Yaşın benden büyük olabilir bu bahsettiğin olaylara bizzat şahit olmuş olabilirsin ama bende bilgiye erişmesini bilen adamım. Elimde en kötü internet var bu ülkede ne yaşandıysa hepsinin kaydı var bunları değerlendirebilecek kapasitedeyim. Sen bu ülkenin yönetiminden mevcut durumundan memnunsan diyecek bir şey yok. Son lafımda da bunu söyledim. Memnun adama ne diyeceksin.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Eğer ben sizinle biraz daha tartışırsam hakarete başvuracağım çünkü siz yazdığımı bile anlamayıp saçma sapan yerlere çekiyorsunuz ve buna tahammülüm kalmadı artık. Konu ne ara 15 Temmuz'a geldi arkadaşım, şaka mısınız siz? Onun da cevabını veriyorum, sizin verdiğiniz cevaba bak. "Devlet uyumuş, cumhurbaşkanı eniştesinden öğrenmiş darbe girişimini, FETO'nun devlette yapılanmasına izin verilmiş" diyorum; aldığım cevap: "Küsüp kenara mı çekileceksin?". Hain bir darbe planı yapılıyorsa devlet uyumayacak, içimize sızılmasına müsade edilmeyecek aksi takdire bedelini her zamanki gibi millet öder, saraydakiler değil. Anladınız mı? 15 Temmuz üzerinden illa birilerini övecekseniz tankların önüne yatan bu milleti övün aksi takdirde komik oluyorsunuz, yazık gerçekten.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar