MTK 6573 USB VCOM PORT Acil yardım

Bu konuyu okuyanlar

goldmobile

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler herkese benim bir konuda yardımınıza ihdiyacım var şöyle ki yalnış ROM yükleme sonucu açılmayan bir mtk telefonum var. SP Flash Tool ile ROM yüklemem lazım fakat PC telefonu bataryasız zaten görmüyor bataryalıyken USB kablosuyla ilk takdığımda ayqıt yöneticisinde bilinmeyen ayqıt görüyor ve nerdeyse 20, 30 saniye sonra aygıt kayboluyordu bataryayı çıkartıp takdığım zaman görüyor ama 20, 30 saniye sonra yine kayboluyor aygıt sürücüsünü yenilediğimde telefonu ports (com ltp) olarak görüyor fakat bu sefer aygıt 2, 3 saniye sonra kayboluyor bataryayı çıkartıp takdığımda görüyor tekrar kayboluyor dolayısıyla SP Flash Tool ile ROM atamıyorum ben sorunun telefonun donanınında olduğunu düşünüyordum. Fakat başka bir normal çalışan mtk telefonunu bağladığımda aynı sorun oluyor. Bu konuda profosyenel arkadaşlardan yardım bekliyorum
<span style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 14px; background-color: rgb(245, 245, 245);">[video=youtube;AGI4vg-_Vdk]https://www.youtube.com/watch?v=AGI4vg-_Vdk[/video]