msvcp60.dll sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kid_A

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Başka bir arkadaş daha bu konu hakkında hata mesajı açmış, ancak onunki çözüldü olarak görüldüğü için oraya pek kimse bakmaz diyerek kendim de başlık açma ihtiyacı hissettim.

O başlıkta anlatılan aynı problem: Bilgisayarımı açtığımda her türlü (Windows olağan, Güvenli Mod, Komut Girmeli Mod) modda girdiğimde Hoş Geldiniz ekranı açılmıyor, masaüstü açılır gibi ekran geliyor ama ekran simsiyah ve MSVCP60.dll hatası vardır, system.exe ile ilgilidir diyor. Lütfen bunu tekrar yükleyiniz diyor.

Ben şimdi bu dosyayı buldum, CD'ye de yazdım, ancak bu dosyayı komut olarak nasıl Windows içinde system32'ye atacağımı bilemiyorum ve bilgisayar bilgim bu konuda çok az. DOS diye bahsedilen komut yazma ekranına nasıl gidebilirim ve bu kodu nasıl yazıp dosyayı eski yerine yerleştirebilirim? Ayrıca bu dosyayı yerine yerleştirdikten sonra Windows bozulmadan önceki gibi açılıp her şey olduğu gibi çalışır mı?

paşazede

Doçent
Reaksiyon puanı
3
copy f:\i386\mscvp60.dll c:\windows\sytem32\
burda ben sana bi örnek verdim
ama burdaki amaç şu:
neden
nereden
neyi
neyere
şekilnde olmalı dvd rom hangi harf simgeliyosa f yerine onu yazabilirsin
bildiğim kadarıyla bunu yapabilirsen windows düzgün bi şekilde açılır
başarılar

Kid_A

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim esas sorum; o komutları yazmak için bilgisayar başladığında f8'e basıyorum ve DVDRam'i seçiyorum oraya koyduğum için. Sonra siyah ekran altta bir satırlık hızlı hızlı dosya isimleri geçiyor, bir .sys dosyasını yükle veya yükleme diye soruyor bir şey demiyorum, sonra yine Komut Mod'da açılıyor ve siyah ekran, aynı hata.

O kod girme sayfasına girmeyi becerebilirsem halledicem de giremiyorum sorun orada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...