MSN virüsü

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

flood_77

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
sevgili dostlar msndekı arkadaslarınız vasıtasıyla sıze bulasan bır vırus gezmekte.ben tattıgım ıcın dıkkat edın dıyorum.gelen 144 kb lık dosyayı acmayın.su an onu temızlemekle ugrasıorum saygılar ...

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
flood_77 arkadaşımız ile az önce yaptığım msn konuşması :

flood_77:
Al bak fotoma kimseye yoLLama ama

[[ Warkortali ]]:
ilgilen miyorum.

flood_77:
Bu Resmi PhotoShopla Yaptim Mutlaka Görmelisin

[[ Warkortali ]]:
forumda yayımla herkez görsün

flood_77:
ya dostum su msn vıruslerınden kusura bakma

[[ Warkortali ]]:
sende kusura bakma

flood_77:
heys can I add some of these pictures to my myspace album?

[[ Warkortali ]]:
ingilizce çok iyi bilmiyorum, ama sanırım myspace'nden fotoğraflarına bakıp bakamayacağımı soruyorsun öle mi? böle yorumladım

flood_77:
evet dostum

flood_77:

[[ Warkortali ]]:
olur

[[ Warkortali ]]:
link alayım

flood_77:
ne ıcın

[[ Warkortali ]]:
myspace

flood_77:
ıngılızce yazıyı ben mı yazdım sana

[[ Warkortali ]]:
kafa bulmayı keser misin?

flood_77:
ya benden lınk ıstıosun da yazıyı ben yazmadım

flood_77:
msn e bulasan vırusu temızlıorum

[[ Warkortali ]]:
kim yazdı?

flood_77:
ondan dolayı

flood_77:
o nu dedım ya daha demın sana

flood_77:
su an onu temızlemeye calısıorum

[[ Warkortali ]]:
nesye ben bişi anlamadım kolay gelsin her ne yapıyorsan

flood_77:
ya dıkkat et eger msn lıstendekı bırısı sana resım fılan gonderırse ac ma yanı ben yaptım ole bı hata

flood_77:
rahatsızlık ıcın ozur

flood_77:

[[ Warkortali ]]:
biraz daha saçmalamayı sürdürürsen listemden siliniceksin ..

flood_77:
ıı benı anlamadın ama ..

[[ Warkortali ]]:
umarım anlamamışımdır anlamak isterdim

[[ Warkortali ]]:
bana resim göndermek istiyen sen değil miydin? o ingilizce yazıya verdiğim cevaptan sonra okey'liyen sen değil miydin?

alperveli

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
vay be flood aldığın virüsü warkoyamı gönderecektin hıı

flood_77

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
alperveli dedi ki:
aynısını warkortali na da anlattım benımde lıstemde bulunan baska bır arkdas yazdı boyle.guvendıgım bır arkadas.acınca pat pat pat lıstedekı herkese yazı gondermıs benım agzımdan .benım haberım yok.guya ben warkortaline ing yazı yazmıssım benımde haberım olmadıgı ıcın turkcesıne dogru dedım.tamamen bı yanlıs anlama.verdıgım rahatsızlık ıcın ozur dılerım.sızde dıkkat edersenız boyle rahatsızlık cekmezsınız ...

cingene

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
su kahrolasi benim de basima geldiydi gecen sene >X< >X< halen windows icinde virusler var cikartalamiyor neyi denediysemde.. abim sagolsun 1 sene dir format cekecem diyor.. abeee nerdesinnn yuzunu goren cennetlik bea ;( ;(

alperveli

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
flood_77 dedi ki:
alperveli dedi ki:
aynısını warkortali na da anlattım benımde lıstemde bulunan baska bır arkdas yazdı boyle.guvendıgım bır arkadas.acınca pat pat pat lıstedekı herkese yazı gondermıs benım agzımdan .benım haberım yok.guya ben warkortaline ing yazı yazmıssım benımde haberım olmadıgı ıcın turkcesıne dogru dedım.tamamen bı yanlıs anlama.verdıgım rahatsızlık ıcın ozur dılerım.sızde dıkkat edersenız boyle rahatsızlık cekmezsınız ...
cingene dedi ki:
su kahrolasi benim de basima geldiydi gecen sene >X< >X< halen windows icinde virusler var cikartalamiyor neyi denediysemde.. abim sagolsun 1 sene dir format cekecem diyor.. abeee nerdesinnn yuzunu goren cennetlik bea ;( ;(
ikinize de geçmiş olsun ne demiş atalarımız "babana bile güvenme bu sanal alemde aldığın her dosyayı virüs taramasından geçir" demiş

flood_77

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
alperveli dedi ki:
flood_77 dedi ki:
alperveli dedi ki:
cingene dedi ki:
ikinize de geçmiş olsun ne demiş atalarımız "babana bile güvenme bu sanal alemde aldığın her dosyayı virüs taramasından geçir" demiş
ısın ılgınc tarafı ıcımden de aynen ole dedım ve avast 4,7 pro ıle tarattım ama bulamadı :S

cingene

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
artik ole yapiyor canim pc mmm daha yasa / kuru tahta?? basmiyorummm :* :*

kartaldi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynı olay bugün kardeşimin başına geldi. ben tabiiki de o virüsü silmeyi denedim. çözüm olmadı. size tavsiyem sistem geri yükleme'yi kullanarak bi önceki güne almanızı diliyorum. ;)

flood_77

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
ad aware windows defender ıle taratıp msn ı sıldım.bıdaha yukledım.sımdılık sorun yok gıbı bakalım.

Melih_78

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar Bugun Bu Virüs denilen Velet Banada Bi Arkadastan Bulastı. Adamlar Virüsü Cok İyi HAzırlamışlar. Cok İnandırıcı Şeyler Yazıyor Dosyayı Kabul Ettirmek için. Mesela Bak Photoshopta Resmimi Yaptım Nasıl Olmuş Vs Gibisinden Bende İlkten Fena Korktum Bazı Yerlerde Okudum Kesinlikle Format Atmak Lazım Diyor.Ama Ben İyice Arastırdım Ve Cozumu Buldum . Şimdi Vereceğim Linkteki Yazıyı Güzelce Okuyun Ve Yazılanları Harfi Harfine Yerine Getirmeye Calısın. http://www.tamindir.com/test.asp?iliski=664 .Ve De Yinede Düzelmezse Zaten Pc nizde Olması Gereken Bişiyi Ama Bazılarınızda Yoktur Sanırım Kaspersky Anti Virüs 7 Yi Kullanın. Avast,nod32,Panda Bunlar Hikaye . Kaspersky O Virüsleri Kolayca Buluyor.

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Benim flood'e verdiğim cevapları verin hiç bişi olmaz :D :D

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Bugünde arkadaşın msnsinden bana www.msnkontrol.com dan seni msnde engelleyenleri görebiliyosun gibi bi mesaj geldi bende bildiğim için(zaten butip sitelere şifremi girmem) geri cevap yazdım dedim s... lan şifreyi çalıyo diye.Akşamda arkadaşlara gittim dedim niye böyle bi mesaj gönderdin oda dedi ben göndermedim msnsini açtığı anda herkes sormaya başladı niye böyle bi mesaj gönderdin diye.Meğerse onun kişi listesindeki herkese bişey otomatikman bu mesajı göndermiş..Dikkatli olun !!!

flood_77

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
ya bılgısayarı gerı yukledım. melıh dedıgın sıteden de baktım dedıklerı bende yok demekkı gıtmıs herkese yardımları ıcın tesekkur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...