MSN ve Eklentileri...

Bu konuyu okuyanlar

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
...
MSN Live Messenger 8.1 Türkçe
dosya boyutu: 14.5 mb
::indir::
A-Patch
Reklamları kaldırıp, çoklu msn messenger olanağına imkan tanıyor. Uyumlu olduğu sürümler;Windows Live Messenger 8.1 'e kadar tüm sürümlerle uyumludur...( 30 Ocak 2007 )
MSN Plus Live
Mesajlaşma Deneyiminizi Zenginleştirin!
Siz uzakta ya da boştayken, sizinle kontakt kuran kişilerinize göndermek için kendi kişisel durum mesajınıza sahip olabilirsiniz. Messenger Plus! ayrıca, anında hızlı metinleriniz için 50 adet yer, tek bir basit kısayol ya da belirlenmiş bir komutla gönderebileceğiniz kişiselleştirilebilir otomatik mesajlar, kodlarını hatırlamaya gerek kalmadan kolayca kullanabileceğiniz hızlı simge panelleri, metin yineleme özelliği ile yakınlarda gönderdiğiniz mesajı tekrar yollama, konuşmalar içinde arama ve alıntı ileti yollama olanakları tanır.

Gelişmiş Günlük Arşivleme
Daha önceden MSN Messenger, günlük kaydının bir imzasını gösteriyordu. Messenger Plus! buna zaten olanak tanıyor. Plus!'ın günlük kaydı arşivlemesiyle, şifrelemesiyle ve olanları unutmamak için tüm olayları kaydetmesiyle Messenger'inkinden çok daha farklı.

Diğer Mesajlaşma Özellikleri
Messenger Plus! size, ön ve arkaplan için istediğiniz herhangi bir renk seçmenize ve kalın, italik, altı çizili ve canlandırılmış yazı biçimleri eklemenize olank tanır. Bu sizin, IRC'deki gibi Messenger'ın komut adı verilen metin kısayollarını her yönüyle kontrol etmenizi sağlar.

Bildirimleri Zenginleştir
Eğer Hotmail kullanmıyorsanız, kendi pop3 posta hesaplarınızdan birini bildirim için seçebilirsiniz (beş adet e-posta eklenebilir!). Ek olarak, kişilerin çevrimiçi, çevrimdışı olduğunda ya da rumuzlarını değiştirdiklerinde bildirimler alabilirsiniz.

Güvenlik & Mağduriyet Kontrolü
Messenger Plus! bir "Patrondan Korunma" özelliği sunar. Bu özellik tek bir kısayolla Messenger'ı ve konuşma pencerelerinizi gizler ve kimlerle konuşuyorduysanız onları olay hakkında bilgilendirir. Bu ayrıca bilgisayarınızın başından ayrıldığınızda Messenger'ı şifreyle kilitlemeye de yarar. Ayrıca özel konuşmalarınızı korumak için önceki konuşmalarıda sadece sizin okuyabilmeniz için şifreler.

Güzel, basit ve kullanışlı bir arayüz
Yüzlerce özelliğine rağmen, Plus! organize edilen herşeyi, basit kullanıcı tecrübeleri ve kullanırken daha fazla hoşnut olmanız için Plus! 3'te yeniden tasarlanan tek bir ayarlar diyaloğunda saklar. Messenger Plus! ayrıca konuşma pencerelerine gönderilen komutlar vasıtasıya bir çok özelliğe, global kısayollar ve ortam menülerine erişim olanağı tanır.

# Eklenti Mimarlığı
Messenger Plus! özelliklerini yeterli bulmuyorsanız, eklentileri yükleyerek yeni yetenekler katabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve yüklemek için eklentiler bölümünü ziyaret edin.

Ve son olarak tamamı BEDAVA!
Messenger Plus! ücretsiz bir yazılımdır. Arkadaşlarınıza göndererek kullanmaları için teşvik edebilirsiniz! Kesinlikle casus yazılım ya da truva atı (trojan) içermez. Kurulum sırasında isteğe bağlı sponsor program yüklenebilir, herhangi bir riski yoktur! Sponsor programı yüklemeyip yine de desteklemek isterseniz, Messenger Plus! çevrimiçi mağazasını ziyaret edin ya da sadece bir dakikanızı posta kartı yollamak için ayırın.
Türkçe Dil Paketi::indir::
(indirdiğiniz dil paketini program filesmsn pluslanguages klasörüne kopyalayın, plus’ı açıp dil seçeneklerinden Türkçe’yi seçin.)
Messenger Discovery Live
MessengerDiscovery Live, Windows Live Messenger'a yeni ve kullanışlı özellikler kazandıran bir eklentidir.

Özellikler :
# Karşınızdaki kişinin lakabı ile anlık ileti gönderilme (Bunun için bir başkası ile konuşurken yazınızın önüne !imitate yazmanız yeterli)
# Yenilenmiş otomatik sanal konuşturma (Yazınızdan önce Windows Live Messenger sohbet penceresinde !Otoimiton yazarak otomatik olarak karşınızdaki kişinin adı ile yazı yazabilirsiniz)
# Dil, tema ve eklenti desteği
# "Şimdi yazıyor" tarzı yazıları gizleyebilme
# Daha özgün lakap tanımlıyıcılarını Windows Live Messenger üzerinde gösterebilme
# Karşıdaki kullanıcının her hareketini pencere veya uyarı şeklinde gösterebilme (Kullanıcı pencereyi kapattı, kullanıcı konuşma açtı gibi)
# Karşıdan gönderilen titreşim, kart, simge gibi ek araçları engelleyebilme
# "Flood" dediğimiz hızlı yazılan yazıları da engelleyebilme desteği
# Otomatik yanıt desteği
# Ek web kamerası seçenekleri
# Windows Live Messenger resimlerini tek tuş ile alabilme
# Windows Live Messenger hata düzeltme desteği etkinleştirmesi
# İstenen kullanıcıya çevrimdışı görülebilme ve faydalı birçok ek ayar ve özellik
# "Contact Manager" özelliği ile listenizdeki kişilerin kullandığı Messenger sürümünü, kişisel iletisini, MessengerDiscovery Live kullanıp kullanmadığını, son mesajını kimden aldığını, en son ne zaman çevrimiçi olduğunu öğrenebilirsiniz. [Yeni!]

Not : Program kurulurken sponsor bir programı da birlikte yüklüyor ve bu şekilde Internet Explorer'ınıza bir reklam gösterim aracı (adware) ekleniyor. Bunu istemiyorsanız kurulum aşamasında "No Thanks..." şeklinde gösterilen seçeneği işaretleyerek kurulumu tamamlayınız.

GÜNCELLEME

Herkesin büyük zevkle kullandığı MSN Discovery'nin 1.3 sürümü yayında. Her seferinde çok daha iyi bir hizmet sunuyorlar.

1.2sürümünde, karşı tarafın fotoğrafını çaldığımızda "farklı kaydet" diye bi şansımız yoktu ama şimdi var.

Birazcık kurcalayın programı... aşağıda küçük ekran görüntüleri ve anlatımlar var...

(ben ve downsat :D geçen yıldan kalma foto :D )

::İNDİR::

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
A-patch'siz msn'e msn demem ben :p

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
mess patch de a-patchin yaptığı herşeyi yapıyor + extra bi sürü özelliği var, bu arada msn discovery linki çalışmıyor :(

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
güzel toplu halde verilmesi ii olmuş :)

Furci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
İyi arşiv.Bendede Scriptler var.Ama bi türlü bulamıyorum.Bulursam koyucam.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
şu msn discovery bilgisayarmın canına okudu kaldırana kadar akla karayı seçtim sizde öyle birşey oldu mu?

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
Jojoba dedi ki:
şu msn discovery bilgisayarmın canına okudu kaldırana kadar akla karayı seçtim sizde öyle birşey oldu mu?

hiç sevmedim bnde o programı

Lavabit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Msn Messenger 8.1 kurdum ama Messenger Live calısmıor anlamadım neden ama bi türlü calıstıramadım :S

ZiFiRi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
messenger plus kullanıyordum, ama discovery live de süper bişeymiş, onu yükleyecem, paylaşım için saol ;)

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Teşekkürler Burak Barbak. ;)

speedfreak

Asistan
Reaksiyon puanı
4
ZiFiRi dedi ki:
messenger plus kullanıyordum, ama discovery live de süper bişeymiş, onu yükleyecem, paylaşım için saol ;)
Pek tavsiye etmem. Bilgisayarın canına okuyo. Ama sen bilirsin ;)

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
speedfreak dedi ki:
ZiFiRi dedi ki:
Pek tavsiye etmem. Bilgisayarın canına okuyo. Ama sen bilirsin ;)
bilgisayarı çok kasıyor :( ben kurdum 10dk geçmeden kaldırdım :(

cafgazhar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
MessengerDiscovery bitirdi beni ya lütfen yardım edin de kurtulayım şundan...
efendim bu MessengerDiscoveryi kurduğktan sonra msn messenger hiç açılmaz oldu..
neyse bu MessengerDiscoveryi kaldırayım dedim ve program ekle kaldır'dan kaldırdım...(ama gelgör ki program files'da hayla MessengerDiscovery diye bi dosya var ve onu silemiyorum/silinmiyor)olmadı.bu sefer msnmessengeri kaldırıp tekrar kurdum ve msn messengerı açtığımda ...program files/MessengerDiscovery/loader.exe bulunamıyor uyarısı veriyor... bu da yetmezmiş gibi bilgisayarımı kapatmama da izin vermeyen bir durum var o da; bilgisayarı kapatı tıklıyorum msnmsg.exe sonlandırılıyor uyarısı çıkıyor vebir türlü sonlandıramıyor şimdi sonlandır ıtıklıyorum ama yine de başaramıyor....
yardımmmmmm...sosssss

cafgazhar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
elektr10 dedi ki:
İşlemlerden msnmsg.exe'yi sonlandırdıktan sonra silmeyi dene.
Olmazsa unlocker programı işini görecektir.

yok yok öyle de silinmiyor...
zaten işlemlerden msnmsgr.exe yi sonlandırıp ta ancak öyle bilgisayarı kapatabiliyorum başka türlü olmuyor

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Silinmeyen dosyanın 'yolunu'(konumunu) yazar mısın?

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Messenger Plus! bir "Patrondan Korunma" özelliği sunar. Bu özellik tek bir kısayolla Messenger'ı ve konuşma pencerelerinizi gizler ve kimlerle konuşuyorduysanız onları olay hakkında bilgilendirir. Bu ayrıca bilgisayarınızın başından ayrıldığınızda Messenger'ı şifreyle kilitlemeye de yarar. Ayrıca özel konuşmalarınızı korumak için önceki konuşmalarıda sadece sizin okuyabilmeniz için şifreler.

Patrondan koruma değilde; Anneden koruma gibi bir özelliği olabilir (&) İnternette araştırma yapıyomuş gibi görünürken bir anda msn'i kapatma....sevdim ben bu programı :D (&) :#

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
lucifer dedi ki:

Patrondan koruma değilde; Anneden koruma gibi bir özelliği olabilir (&) İnternette araştırma yapıyomuş gibi görünürken bir anda msn'i kapatma....sevdim ben bu programı :D (&) :#
seni gidi yere bakan yürek yakan seni :D
çakaaaal kurnaz tilkiiiii :D

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Jojoba dedi ki:
lucifer dedi ki:

seni gidi yere bakan yürek yakan seni :D
çakaaaal kurnaz tilkiiiii :D

Eskiden böyle değildim ben...SDN beni bu hale getirdi :) :p

hayatkolik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Messenger Discovery Live gercekten güzel bir program ben kullanıyorum .... herkezin kullanmasını tavsiye ederim ...

auschwitz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
scripts olayı var live plus için onlardanda gerekli olanları koysak süper olur :)