MSN ve Eklentileri...

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

lucifer

Profesör
Güvenlik & Mağduriyet Kontrolü
Messenger Plus! bir "Patrondan Korunma" özelliği sunar. Bu özellik tek bir kısayolla Messenger'ı ve konuşma pencerelerinizi gizler ve kimlerle konuşuyorduysanız onları olay hakkında bilgilendirir. Bu ayrıca bilgisayarınızın başından ayrıldığınızda Messenger'ı şifreyle kilitlemeye de yarar. Ayrıca özel konuşmalarınızı korumak için önceki konuşmalarıda sadece sizin okuyabilmeniz için şifreler.

Patrondan koruma değilde; Anneden koruma gibi bir özelliği olabilir (&) İnternette araştırma yapıyomuş gibi görünürken bir anda msn'i kapatma....sevdim ben bu programı :D (&) :#

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
lucifer dedi ki:
Messenger Plus! bir "Patrondan Korunma" özelliği sunar. Bu özellik tek bir kısayolla Messenger'ı ve konuşma pencerelerinizi gizler ve kimlerle konuşuyorduysanız onları olay hakkında bilgilendirir. Bu ayrıca bilgisayarınızın başından ayrıldığınızda Messenger'ı şifreyle kilitlemeye de yarar. Ayrıca özel konuşmalarınızı korumak için önceki konuşmalarıda sadece sizin okuyabilmeniz için şifreler.

Patrondan koruma değilde; Anneden koruma gibi bir özelliği olabilir (&) İnternette araştırma yapıyomuş gibi görünürken bir anda msn'i kapatma....sevdim ben bu programı :D (&) :#
seni gidi yere bakan yürek yakan seni :D
çakaaaal kurnaz tilkiiiii :D

lucifer

Profesör
Jojoba dedi ki:
lucifer dedi ki:

seni gidi yere bakan yürek yakan seni :D
çakaaaal kurnaz tilkiiiii :D
Eskiden böyle değildim ben...SDN beni bu hale getirdi :) :p

Messenger Discovery Live gercekten güzel bir program ben kullanıyorum .... herkezin kullanmasını tavsiye ederim ...

Majeste

Profesör
Arkadaşlar, X-Patch gibi eklentileri hiç anlamadım. MessPatch messenger'ı bozmuştu. Belki de o zaman sürümden kaynaklanan bi problemdi ama artık sadece Plus ve Discovery kullanıyorum. Şu an için memnunum. :)

msn discovery bilgisayara kafayı sıyırttırıyor arkadaşım evet bende kaldırdım o yüzden , durmadan hata veriyodu çünkü ...

kuSpa

Üyecik
arkadaslar msn plus ipget script hakkında bilgi vere bilecek biri var mı?

kuSpa dedi ki:
arkadaslar msn plus ipget script hakkında bilgi vere bilecek biri var mı?
Çok fazla ip bulma programı ve yöntemi var ama bu eklenti msn de direkt olarak buluyor..Çok kullanışlı bir Script. (Plus Eklentisi)

ruj34

Üyecik
mrb msn plus kullanıyorum ama nasıl kilitleniyor bilmiyorum yardımcı olurmusun

ruj34 dedi ki:
mrb msn plus kullanıyorum ama nasıl kilitleniyor bilmiyorum yardımcı olurmusun
Plus tercihler messenger kilidi Messenger Kilidini sistem geneli bir kısayol ile etkinleştir: tıkla sonra ctrl space kombinasyonunu kullan.