Msn Kimliği Avlayan Bir Web.......

Bu konuyu okuyanlar

FEDERAL60

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar sakın ha msn şifrenizi yazmayın

http://www.msnsohbetler.com isimli bu siteye kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerseniz http://www.formbuddy.com/cgi-bin/form.pl isimli sayfa yardımı ile tetikci nickli [email protected] e-posta adresli bir salağa şifreleriniz uçuyor. Tabi bu salakta sizin bir anlık dikkatsizliğinizden yararlanıp sizin arkadaşlarınızdan sizin adınıza kontör, para vs istemeye başlıyor. Bir anlık dalgınlığınızın sonucunda Msn Meesenger arkadaşlarınızın dolandırılması ihtimali bir salağın eline geçiyor. Benim tavsiyem bu siteye girin ve bu salağa bol bol küfür edin mutlaka sizin küfürlerinizi yeni bir kullanıcı adı ve şifre geldi diye okuyacaktır.

emrah123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm ismim emrah benim msnmin şifresini calmıişlar nasıl geri getire biliriz

lizi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yanlış anlama ama , o kadar içten yazmışsın ki ; sanki olay senin başına gelmiş gibi.Böyle insanlardan nefret ediyorum .iş varmış gibi msn adreslerimizi Çalıyorlar.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
oraya maile: yahoo şifreye: 12345 yazdım sonra http://www.bolsohbet.com/ diye bir site açıldı
ayrıca fff diye uydurmasyon giriş yaptım chat için; daha girer girmez 6 kişi sohbet edelim mi diye pencere açtı, dedim ki bana da bir kız bulun :D :}
tamam aga ayarlarız fln dediler kaçtı hepsi
puahahaha :} ;D :D

onair

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
7
bu sayfayı biliyorum. bizim bir arkadaşın msn sini uçurmuştu. herzaman msnde olmadığı bir saatte msn si açık olunca bende slm, hayırdır bu saatte diye yazdım karşıma hop bu adresi yolladı. merak ettim açtım ama msnsohbetler diye bir sayfa çıktı. açıkça msn adresi ve şifresini istiyor. olaydan gıcıklandım, sayfayı kapattım ve arkadaşımın adresini engellenenler listesine taşıdım. sonra öğrendimki milletten kontör istiyormuş, yollayanlarda olmuş yani :)

auschwitz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu site deilde başka bir site wardı internet üzerinden msnine girebiliyordun :) orası güvenilirdi orayı tavsiye etsenize süper olur :)

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Ya hadi şifreni çaldırdında bu şifreyi çalan senin arkadaşlarından kontör isteyince arkadaşların niye ona kontör veriyorki.Eğer kontör isteyince veren arkadaşlarınız varsa bana adreslerini verinde bende isteyeyim.Tam bi gerzeklik yani.Msndeki arkadaşım benden kontör isteyecek bende gidip kontör alıp şifresini ona gönderecem.Ne güzel bi zeka bu böyle..İstiyosa banka hesabımın şifresinide veriyim..

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
İyi de ben bu siteye girdiğimde e-posta ve adres bölümüne bir şey yazamıyorum, nasıl kurtulacağım bu adresten şimdi :p

xmenac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
msn çalmak artık adli suç kategorisine girdi ister paralı ister ücretsiz .net passport üyeliğiniz olsun çalındığı taktirde savcılığa başvuru yapıp gerti alabilir çalan kişiyide adli cezalarla başbaşa bırakabilirsiniz ;)

warkortali

Müdavim
Reaksiyon puanı
181
Teşekkürler federal60, bizim ile bi numara paylaşıcaktın mümkünse alabilir miyiz?

harry

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba msn kimliklerini öğrenmek için ne yapabilirim.

ESDİEN

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Aynı mesajı iki kere yazmışsın.

Luka

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Uyardığın için teşekkürler ;)

superman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
buna kanacak kadar cahil bi arkadaşımız yoktur herhalde ameleler gidip daha doğrusu hayat tecrubesi olmayan cahil arkadaşlarımız başvura bilir ayıplamamak lazım kanımca ama büle sitelere girip cahil olmasınlar ekran dan kalkıp biraz daha aktif olun havalar ısınmaya başladı parklar cay bahceleri cafeler ama internet cafeler değil büle büle yerleri gezip ufkunuzu genişletin vb. binler kelimeler.

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
235
http://www.engellemebul.com/

birde bunun gibi siteler var adam altına yazmış bide kimliğiniz hakkında hiçbir bilgiyi ellemiyeceğiz diye ben sahte bişeyler yazdım küfrettim :D

Creed_06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
http://www.login-live.envy.nu/

Bu siteyi vaktinde ben tasarlamıştım
aynı live şeklinde görünüyor
Kurbanı pusuya düşürmek için mail gönderiyorum, linke tıkladığında bu siteye yönleniyodu ve normal live kullanıcısı gibi oturum açıyodu. Kullanıcı adıyla şifresini yazınca bana bilgileri gönderiliyodu.
Kurbanıda asıl live sayfasına gönderiyodu.
Artık pek uğraşmıyorum.
Ama önceden reklam içeriği yoktu ve emin olun çok kişi bu yemi yutmuştu.
Öyle engelleyeni bulla falan uğraşmamıştım yani :D

feyzo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
saol kardeş bu hileyi yiyen çok kişiler ve onların gözünün açılması lazım

__MeMoM__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cümleten kolay gelsin söyleyecek bi sözüm yok daha ne diyim abi :S