msi vs monster

Bu konuyu okuyanlar

MeRaKLıMeLEhAT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar 10000 tl bütçe var monster Bilgisayarın çok şikayetini duydum msi ise kazık diyorlar Sizce hangisini almalıyım

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Arkadaslar 10000 tl bütçe var monster Bilgisayarın çok şikayetini duydum msi ise kazık diyorlar Sizce hangisini almalıyım
Merhaba,
dostum kimsenin lafına inanma Eğer Monster'dan fan sorunu diyorlarsa eski modellerinde kaldı ben şuan bu modelleri kullanıyorum. Şuan Abra A5 serisini kullanıyorum hiç bir sıkıntım yok. MSİ kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok. Ama kalite olarak Monster'ı tavsiye ederim.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Monsterın F/P oranlı satışa sunduğu Gaming leptoplarda bir takım sorunlar var yok değil yalnız bu cihazları 3500-4500 TL arasında satışa sunuyor. Yani 10000 TL ye aldığın monster Gaming leptopta eften püften sorunla yaşayacağını sanmıyorum.

MSI & Monster olayında ise MSI kaliteli malzeme kullanıyor haliyle fiyatta gözle görülür artışları var.
10000 TL verip adam akıllı Leptop alayım diyosan MSI'a yoğunlaş ama monsterı da göz ardı etme tabii ki :D

Frankresh

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Monster öneririm dostum. Destekleri çok iyiymiş. Kendim kullanmadım ancak arkadaşımdan biliyorum. Her oyunu oynatır sorunsuz bir şekilde. Hem de Türk firması :)

Behzat Ç.

Doçent
Reaksiyon puanı
107
10000 TL ye Msi'den alacağın sistem Monster'dan çok daha düşük olur ve bu ileride problem çıkartır hemde Monster'ın garantisi ömür boyu ücretsiz bakım yapıyor. Amcamda 650m'li monster vardı bedava bakım yaptırmıştı.

turkiyeli275

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sana tek söyleyeceğim: KESİNLİKLE MONSTER ALMA!!! Fan sorunu eskide kaldı falan hikaye dostum. Önceki bilgisayarım MSI GL62, yıllarca bana tek bir sıkıntı bile çıkarmadı, kırılana kadar kullandım ve kırılmasa daha da kullanırdım. Şu anki bilgisayarım Monster'ın en sorunsuz(!) modeli olan yeni kasalardan Tulpar T5 V18.1. Alalı 2 ay falan oldu, yemin ediyorum ki daha 1 günüm geçmedi şu bilgisayarın sorun çıkarmadığı. Aşırı ısınıp kendini kapatmaları mı dersin, tüm sürücüler güncel her şey normal fakat Google Chrome'u açarken takılıp kendine gelememesi mi dersin (evet, bildiğimiz tarayıcı olan Google Chrome), cidden o kadar para vermiş olmasam veya aşırı zengin olsam parçalardım şimdiye kadar.
O mükemmel(!) servisinden bahsedeyim sana biraz da. Adamları arıyorum bu bilgisayar kendini kapatıyor diyorum, aldığım cevap: "O oyun bilgisayarı, tabii ki ısınır". Mükemmel, görüyorsunuz, anlatmaya gerek yok...
Teamviewerla bağlanıp bir şey bulamadılar, bize gönderin dediler gönderdim. Geri geldi 1-1.5 hafta sonra, bir de ne göreyim? Açtığım ilk oyunda bilgisayar ısınıp kendisini kapattı. Tekrardan mesaj attım sorun hala var diye ve gelen cevap: "Bize göndermeniz gerekiyor".
Kısacası dostum azıcık düşük özellik olsun ama kalite olsun, MSI almadığıma aşırı pişmanım. Git MSI al, yaslan arkana rahatına bak

Son mesajlar