Msi TomaHawk ve 8GB DDR4 Bellek hakkında.

Bu konuyu okuyanlar

MusicBy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar;
Forumda arama kısmında arattım ama hata veriyordu o yüzden böyle bir konu var mı göremedim umarım yanlış bir yerede açmamışımdır konuyu.
Sistemi toparladım ve siparişini verdim fakat az önce Msi sitesine zorda olsa girebildim seçtiğim anakart'ın desteklediği ram bölümünde benim satın aldığım ram ler yok, işin tuhafı Ram'in sitesinde desteklediği anakart benim seçtiğim anakart hangisi doğrudur veya günceldir ?
Şayet desteklemiyorsa 3000MHz yi ne kadar görecektir ?
Bu ürünleri kullanan veya bilgisi olan arkadaş varsa ve beni aydınlatırsa çok memnun olurum.

GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV Kırmızı DDR4 3000MHz CL15 1.35V Dual Kit Ram

MSI Z370 TOMAHAWK Intel Z370 Soket 1151-V.2 DDR4 4000Mhz(OC)HDMI USB 3.1 Anakart

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Tercihlerinizde hiçbir sıkıntı göremiyorum uyumlu bir şekilde çalışacaktır

MusicBy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anakartın sayfasında seçtiğim belleğin modelini göremeyince endişelendim, sonra belleğin sayfasında seçtiğim anakartı görünce sevineyim mi bilemedim :) ama içime su serptiniz 3000MHz görmeyecek diye korktum :)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Anakartın sayfasında seçtiğim belleğin modelini göremeyince endişelendim, sonra belleğin sayfasında seçtiğim anakartı görünce sevineyim mi bilemedim :) ama içime su serptiniz 3000MHz görmeyecek diye korktum :)

bu senenin en iyi ramları 3000 mhz bir frekansa sahip zaten yani bazen anakart kadar frekansı tam eşit yada yüksek olamayabiliyor

Son mesajlar