Msi gtx 760

Bu konuyu okuyanlar

falcon291

Profesör
Reaksiyon puanı
45
GTX 660 var bende Asus'un High Ultra arası oynuyorum (Bir tek effect'ler Medium), Geoforge bu ayarları tavsiye ediyor 1920 x 1080'de.

GTX 760 ile bu belirttiğin çözünürlükte high ultra'yı yakalarsın gibi duruyor. İşlemcinin en az i5 olduğunu düşünerek yazıyorum bunu.

Ama amaç BF4 ise AMD R9'lara bakmanı tavsiye edeceğim. Kendine özel Mantel sürücüleri ile Direct-X'e göre 2 kat hızlı olduğundan hareketle, fiyat / performans olarak hiç beklenmedik sonuçlarla karşılaşabilirsin. ARaştır derim.

MrBlack

Asistan
Reaksiyon puanı
2

123ulassimsek

Asistan
Reaksiyon puanı
1
gtx 760 ultrada rahatça oynarsın . ac4 bf4 watch dogs felan tüm oyunları şuanda ultrada açıyor bende var . çok iyi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben i5 işlemci asus gtx760 ile battlefield 4 ü ultra ayarlarda oynuyorum ve hiç kasmıyor.. Ayrıca ekran kartı alacaksan asus ve nvidia dan başka alma, msi falan bunlar çöp..

MrBlack

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ben i5 işlemci asus gtx760 ile battlefield 4 ü ultra ayarlarda oynuyorum ve hiç kasmıyor.. Ayrıca ekran kartı alacaksan asus ve nvidia dan başka alma, msi falan bunlar çöp..

msi çöp mü :D lütfen minik bilgilerinizle forumu kirletmeyin. piyasadaki en iyi oyun performansını msi donanımları vermektedir. burda yersiz saçmalamayın.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
msi a çöp diyen bligisayar kasasını bomba diye karakola götürür

S

SDN Okuru

SDN Okuru
MSİ çöp mü ? MSİ en iyisi ama bana göre asus tercihimdir. Ve GTX 760'ın Asus modeli vatan'a geldi.