MSI GE73VR 7RF Raider donma ve delay sorunu

Bu konuyu okuyanlar

MKT

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Merhaba arkadaşlar MSI GE73VR 7RF Raider isimli bir laptop'a sahibim özellikleri i7 7700HQ işlemci 16gb ram nvidia gtx1070 8gb gpu var özetle. Yani bilgisayarın klasör açarken veya masaüstünde yenile yaparken donma yapmaması gerekiyor yani benim gözümde böyle. Fakat arkadaşlar ne zaman yenile yapsam donuyo klasör açsam delaylı açılıyo. Ben anlamadım tüm driverlar güncel. Windows 10 Pro 64 Bit orijinal kullanmaktayım. Torrent oyun kullanmıyorum bilgisayardaki her şey orijinal başına gelen arkadaşlar varsa bana bi tavsiye verebilirse çözümü varsa yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Kurduğun Windows ISO dosyasını Media Creation Tool aracılığı ile orijinal mi indirdin yoksa korsan mı?Bu arada bu sorunlar Nvidia ve Intel in çakışması ile alakalı.Nisan-Mayıs gibi Intel yeni bir güncelleme verecek bununla alakalı.Sadece sana has bir durum değil :)

MKT

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Kurduğun Windows ISO dosyasını Media Creation Tool aracılığı ile orijinal mi indirdin yoksa korsan mı?Bu arada bu sorunlar Nvidia ve Intel in çakışması ile alakalı.Nisan-Mayıs gibi Intel yeni bir güncelleme verecek bununla alakalı.Sadece sana has bir durum değil :)

iso dosyası orijinal hocam. bu arada mod olmuşsunuz hayırlı olsun :D . o zaman ben güncellemeyi bekleyeyim

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
iso dosyası orijinal hocam. bu arada mod olmuşsunuz hayırlı olsun :D . o zaman ben güncellemeyi bekleyeyim
Teşekkür ederim :) Bende de aynı takılmalar mevcut mecburen bekleyeceğiz :)