MSI B450 TOMAHAWK Bios açılış logosu değiştirme

Bu konuyu okuyanlar

Yildiraydgn

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Başlıkta da belirttiğim gibi arkadaşlar açılışta çıkan arsenal gaming logosu yerine ejdarhalı logosunu koymak istiyorum bu konu hakkında biraz eski videolar mevcut bilgisi olan var mı acaba ?

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Valla nasıl yapılacağı hakkında fikrim yok ama çok gerekli bir şey olduğunu sanmıyorum. BIOS ayarlarını kurcalarken daha kötü bir şeye sebep olma ihtimali var. Yeni bilgisayarlar çok hızlı açılıyor zaten görüp görebileceğin 1 bilemedin 2 saniye bunun yerine MSI ejderhasını wallpaper yap daha iyi.

Son düzenleme:

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Aşağıdaki uygulama aracılığıyla yapabilirsin. Üşendiğim için yazamayacağım. Tonla anlatım videosu var nette.

Metabolix/HackBGRT

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
MSI da bozulduğunda otomatik bios sıfırlama varmı be

Yildiraydgn

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Aşağıdaki uygulama aracılığıyla yapabilirsin. Üşendiğim için yazamayacağım. Tonla anlatım videosu var nette.

Metabolix/HackBGRT
Sağ olun :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

Valla nasıl yapılacağı hakkında fikrim yok ama çok gerekli bir şey olduğunu sanmıyorum. BIOS ayarlarını kurcalarken daha kötü bir şeye sebep olma ihtimali zaten. Zaten yeni bilgisayarlar çok hızlı açılıyor zaten görüp görebileceğin 1 bilemedin 2 saniye bunun yerine MSI ejderhasını wallpaper yap daha iyi.
Bakıyorum hocam bilemedim siz böyle söyleyince ama bir yandan da açılırken çıkan ejderha hoş gözüküyor.

Son düzenleme:

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,959

Metabolix/HackBGRT
UEFI Boot logo değiştirme o.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağ olun :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bakıyorum hocam bilemedim siz böyle söyleyince ama bir yandan da açılırken çıkan ejderha hoş gözüküyor.
2020'de yazıyorum ama AMI ChangeLogo (AMI APTIO V için) kullanarak yapmanız lazım (UEFI Boot logo ve POST Splash değiştirebilirsiniz).