Mse güncelleme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

tekaut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar ben lisanslı windows kullanıcısıyım vede güvenlik için microsoft security essential kullanıyorum.İki gündür güncelleyemiyorum.manuel güncelleme yapıyordum ama 2 gündür güncelleme yapmıyor.halbuki günde birkaç defa güncelleme yapardım.Herhangi bir ikaz da vermiyor ama güncelleme bölümünü tıkladığımda"virüs ve casus yazılımlarınız yakın zamanda güncellenemedi.bilgisayarınızın korunması için bunları hemen güncellemeniz gerekiyor "diyor
Acaba başka arkadaşlardada böyle bir sorun varmı.Yardımcı olursanız sevinirim.Bu arada Kandilinizde Mubarek olsun.

tekaut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Microsoft un güncelleme sayfasına gir en son güncellemeleri al MSE nin güncellemelerinide alabilirsin...

http://www.update.microsoft.com/microsoftupdate/v6/default.aspx?ln=tr

Tabiii İE la gireceksin..

Bütün SDN deki arkadaşlarında kandili mübarek olsun....

İlgin için teşekkürler.Dediğin gibi ie den girdim kontrol ettim ona bakarsan virüs taramam güncel vede taramam açık diyor.görünürde sorun yok gibi gözüküyor ama 2 gündür güncelleme yapmaması kafamı karıştırdı.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Devamlı güncelleme olcak diye bi kural yok ona bakarsan bazen AVİRA da günde 1 defa filan yapıyor..

tekaut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Avira için olabilir ama bu MSE yi çıktığından beri kullanıyorum günde en az 2 defa güncelleniyordu.Şimdi 2 gündür hareket olmayınca işkillenmeye başladım.

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
bende de 2 gündür güncelleme yapmamıştı. normalde otomatik yapıyordu. kıllandım kaldırdım. avira free kurdum

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Gerçekten bende yeni farkettim... 2 Gündür güncelleme yapmamış...
Galiba Microsoft ta bi sorun var... Yoksa program çok tuttu diye ücretlimi yapacaklar tüühhh sevdiğim bi programdı...Avirayla çok uyumlu çalışıyorlardı...Korkarım ücretli olacak...

53559808.png

tekaut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Neyse sorun bende değil MSE de imiş az evvel güncellemesini yaptı.Rahatladım.Çünki gayet güzel ve güvenli bir ilişkimiz vardı.Ücretli olma meselesine gelince sanmıyorum.Olmayacak demişlerdi ama ne yapalım olursada bizde başımızın çaresine bakarız.Bu arada Muratflash kardeşim size tekrar teşekkür ederim ilginiz için.

Son mesajlar