Mozilla niye böyle?

Bu konuyu okuyanlar

ufti

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar ben mozilla firefox tan sdn girdiğim zaman foruma üye girişi yapıyorum yanlış diyor ikicvi sefer girdiğimde kabul ediyor ama alt bölümlere girdiğim zaman (oyun,animasyon vs. ) üye girişi yapmamış gibi beni misafir olarak gösteriyor :'( ne yapıcam fikri olan var mı ? bu mesaj da IE den yazıorum

Furci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kullanıcı adı yerine gel oraya bas tüm userleri Delete tuşu ile sil.Sonra tekrar gir.Hatırla diye soracaktır.Hatırla sanırım düzelecektir.

elektr10

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Evet hatırla deyince düzeliyor.

Buna bizim yapacağımız bir şey yok maalesef SMF'nin gıcık hatalarından biri.Aynı sorun arama yaparken de oluyor maalesef.O yüzden direkt olarak gelişmiş aramaya girmek lazım.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ayrıca forumda online olunca, sitede online gözükülmüyor :(

ufti

Doçent
Reaksiyon puanı
2
denedim gene olmadı :( uğraşmaya devam yılmıyacağım

RuNaL

Dekan
Reaksiyon puanı
71
gecer bunlarda forum daha beta sürümünde :)

elektr10

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Boşuna denemeyin geçmez.Forumun Beta olmasıyla değil SMF olmasından kaynaklanıyor maalesef.Bence halimize şükredelim :)

Furci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
CCleaner şöyle bi güzel temizle herşeyi.Sonra kullanıcı adını ve şifreni düz gir.Hatırla sın.Sonra her girişte o kendi hatırlayackatır.Sende giriş butonuna basarak direkt giriş yapıcaksındır ;)..Banada olmuştu

ufti

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ah ah bütün sonuçlar sonuçsuz kaldı :'( ne yapalım hepsini denedim olmadı forma giriyorum kabul etmiyor 2. sefer kabul ediyor bu sefer alt kısımlara(oyun vs.) girince sanki girmemiş gibi ziyaretci gösteriyor

elektr10

Profesör
Reaksiyon puanı
3
ufti dedi ki:
ah ah bütün sonuçlar sonuçsuz kaldı :'( ne yapalım hepsini denedim olmadı forma giriyorum kabul etmiyor 2. sefer kabul ediyor bu sefer alt kısımlara(oyun vs.) girince sanki girmemiş gibi ziyaretci gösteriyor
Böyle olacağını söylemiştim :p

Alt kısımlara girince ziyaretçi göstermesi ilginç, bende olmuyor.