Mozilla Firefoxdan Daha İyi Az Yer Kaplıyor

Bu konuyu okuyanlar

srtc91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Merhaba arkadaşım ;

İlk önce şunu belirteyim.Firefox Hard Disk üzerinde pek de yer kaplamıyor.Eğer, 1GB'lık bir Hard Disk'iniz yoksa :) ...

Yer için bence güvenliği önemsememekte yarar var.Animasyonu izleyeceğim ve programın ne olduğunu anlayacağım.Ama eminim ki , Firefox'un eklentisiz halinda bile iyi olmayacaktır.İyilikten kastım %75'ten falza güvenliktir.Firefox, virüs geçirmezdir.Gayet güvenli ve hızlıdır.Sitede animasyonu var , o animasyonla Firefox'u uçak gibi yapabilşirsiniz , reklamları kaldırabilirsiniz vs...

Aşağıdaki resimde bulunan eklentilere ve "Firetune" adındaki programla hızlandırılmış Firefox'tan daha iyi bir tarayıcı yoktur ;) .
eklentilersf8.jpg

srtc91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Bu Gran Paradiso mu acaba ? DivShare'dan dosya indirmek işkence de , daha download edemedim 6MB'lık dosyayı.

Denizhan Dakılır

Profesör
Reaksiyon puanı
23
srtc91 dedi ki:
Bu Gran Paradiso mu acaba ? DivShare'dan dosya indirmek işkence de , daha download edemedim 6MB'lık dosyayı.

o zaman ben sana şöyle bir]http://my.opera.com/Denizhansuna/files/[/url]

srtc91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
My Opera kullanıcı adın ve şifren gerekiyor :) .Benim şifremi denedim , olmadı :) .

Eğer OmniDrive hesabın falan varsa, download linkini oradan paylaş.
Çok yavaş geliyoooooooooooor ! :( :( :( >:( >:( >:(

srtc91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok da geç olsa animasyonu download edebildim.Firefox tabanlıymış.Firefox'u başka bir tarayıcıda kullanmaya gerek yok :) .

Bu arada, 6 MB'lık bir animasyon için çok kısa.Benim favorum Wİnk'tir.

AtakaN

Doçent
Reaksiyon puanı
3
fırefoxun comert ram kullanımına bır cozummu dur bu alternatıfı. yer kaplarken hardısketekı yerden bashettıgınız sanmıyorum bu komık olur.

srtc91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
AtakaN dedi ki:
fırefoxun comert ram kullanımına bır cozummu dur bu alternatıfı. yer kaplarken hardısketekı yerden bashettıgınız sanmıyorum bu komık olur.

Hard Disk'te bile Firefox'tan yer kaplayacağı kesin :) ! 9MB download dosyası , ondan sonra da Wyzo'nun sucnucularından gelecek olan kurulum dosyasının devamı...

Yalana bak hele , 9 MB Download dosyası + kurulum sırasnda inen dosyalar.Firefox'un download dosyası 5.50 MB civarıdır.Sence nasıl daha az kaplayabilir ? Saçmalık ...

Denizhan Dakılır

Profesör
Reaksiyon puanı
23
srtc91 dedi ki:
AtakaN dedi ki:

Hard Disk'te bile Firefox'tan yer kaplayacağı kesin :) ! 9MB download dosyası , ondan sonra da Wyzo'nun sucnucularından gelecek olan kurulum dosyasının devamı...

Yalana bak hele , 9 MB Download dosyası + kurulum sırasnda inen dosyalar.Firefox'un download dosyası 5.50 MB civarıdır.Sence nasıl daha az kaplayabilir ? Saçmalık ...

Başlat-Denetim masası-Program ekle ve ya kaldıra gir orada Wyzo ve Firfeox un MB lerine bak hangisi daha az yer kaplıyor ;)

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Acith'in dediği gibi nedir bu? Adını bile yazmamışsın. Neden indirelim ki ?

Furci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Movy bu ne yaa..İnmiyo :(

Lütfen diğer animasyonlarını Swf izleten bi siteye koyarmısın..

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Movy dedi ki:
pesimist dedi ki:
Acith'in dediği gibi nedir bu? Adını bile yazmamışsın. Neden indirelim ki ?

programın adı wyzo animasyonu sorusan .swf :D

Komik olan ne?. Benim sana dediğim birşeyi paylaşıyorsan anlaşılabilir olsun. Adını bile belirtmemişsin. İlk mesajı düzenlersen sevinirim..

Titus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ne kadar yer kapladığı kimin umurundaki önemli olan sömürülen sistem kaynağıdır.

Peki madem bu kadar bu tarayıcının reklamını yapıyorsunuz bunun bir de ne motoru kullandığını araştırın bakalım? o zaman kapladığı alandan taqsarruf ederken açılan güvenlik zaaflarını göreceksiniz.

Son mesajlar