Mozilla Firefox video sorunu

Bu konuyu okuyanlar

f1help

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:hammer:
uzun bir süredir Firefox ta video seyrederken takılmalar donmalar kesik kesik ilerleme sorunu var şimdiye kadar inad ettim vazgeçmemek için ama artık sıkılmaya başladım bu sorundan çözümde bulamadım burdanda bir çözüm bulamazsam chore geçmekten başka şansım kalmayacak...saygılarımla

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
IE de de aynı şey oluyormu? Denedin mi?

yumluanarsist

Müdavim
Reaksiyon puanı
280
:hammer:
uzun bir süredir Firefox ta video seyrederken takılmalar donmalar kesik kesik ilerleme sorunu var şimdiye kadar inad ettim vazgeçmemek için ama artık sıkılmaya başladım bu sorundan çözümde bulamadım burdanda bir çözüm bulamazsam chore geçmekten başka şansım kalmayacak...saygılarımla

Aklımıza gelen ilk şey Adobe Flash Player oluyor. Adobe'nin son sürümünü yüklemeyi dener misin?

Bu başka tarayıcılarda oluyor mu bir de? Belki de yüklediğin eklentilerden bazıları buna sebep oluyordur.

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
yakın geçmişi temizleme bölümünden "Ayrıntıları tıkla" ve tüm her şeyi sil :) bir ara bende işe yaramıştı :D

f1help

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
adobeyi yükledim hatta bununla yetinmedim Revo Uninstaller yardımı ile firefoxu kaldırıp hiçbir parçasını bırakmadan yeniden yükledim hiçbir eklenti yüklü değil iken hala aynı sorun devam ediyor

Eχe.CuƬioη

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Dns lerin bozuk olabilir tek geçerim
8.8.8.8
8.8.4.4

Neanderthal

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Bendede öyle olmuştu silip baştan yükledim düzeldi .

f1help

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok DNS leride denedim, sildim tekrar yükledim, adobe flash ı tekrar sildim yükledim, sadece pc ye format atmadığım kaldı ama nafile google de aradığımda benim gibi sorunu çözemeyen birçok kişi olduğunu gördüm ve sonunda çok sevdiğim Mozilla Firefox tan ayrılık kararı aldım artık Chrome ile birlikteyim .....

Teşekkürler tavsiyeleriniz için

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
528
Fast Dial ya da Speed Dial eklentileri kurulu ise yine video izlerken takılmalar meydana gelebiliyor. Çünkü sayfalar belirli aralıklarla yenileniyor bu da videoların durmasına, takılmasına neden oluyor.

Eχe.CuƬioη

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Bak kendim kullandığım Katılımlı firefox ve speedyFox1.4 verecem firefox kurdukdan sonra speedyfox kur yanlız önceki firefoxdan bir kalıntı kalmasın olmasa söyle gece ekle beni uzakdan yardım yapabilirim.

Firefox Katılımlı

SpeedyFox 1.4