Mozilla firefox da video izleyemiyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Firefox üzerinde, "Ses var Görüntü Yok" Problemi bende de vardı. "AVI ReComp" ve bir de En Güncel Java versiyonunu kurduktan sonra problemim ortadan kalktı. Bu ikisinden birinin problemi çözdüğüne biliyorum ama hangisi çözdü tam olarak emin değilim. Büyük bir ihtimalle en güncel Java Sürümünü yüklerseniz probleminiz ortadan kalkacaktır.

Bir denemenizi tavsiye ederim. inşAllah sorununuz çözülür.
Selametle.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde görüntü gelmiyor ses geliyor videonun üzerinde sağ tıklayıp ayarlar diyorum ama bir şey gelmiyor web tarayıcısı mozilla kullanıyorum yardımcı olurmusunuz

T800

Profesör
İe ve chrome'da bir sorun yok ama firefox'da youtube videoları açılmıyor (Kendi sitesi hariç)

Bu şekilde kalıyor sebebi nedir ?

T800 o lisans haklarından dolayı öyle. Proksi kullanarak başka ülke üzerinden izleyebilirsin :)

merhaba arkadaşlar... mozilla firefox da facebook da ve youtube de hiç bir şekilde video izleyemiyorum bütün uygulama programlarını sildim tekrar yükledim mozilla yıda sildim tekrar kurdum ama ses var görüntü yok.google chrome den izleyebiliyorum.mozilla ya alıştığım için onu kullanmak istiyorum lütfen bana yardımcı olabilirmisiniz..şimdiden herkese teşekkür ederim... :)
---- Mesajlar birleştirildi ----

Merhaba,
Firefox adres şubuğuna "about:config" yazıyoruz,
açılan ekranda "media.hardware-video-defoding.failed" hazısını buluyoruz bende değeri "false" görünüyordu üzerine çift tıklayıp "true" yaptım. ta taaaa sorun çözüldü.

Son düzenleme:
stat counter