Mozilla Firefox 2.0.0.4 (İnternet Tarayıcı)

Bu konuyu okuyanlar

windows_vista_07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Editör notu: Bu bir tam sürüm değildir. Release Candidates'dir... Tam sürümü çıkmadan denemenizi tavsiye etmiyorum, bir çok sorunla karşılaşabilirsiniz.

Mozilla Vakfı, Firefox'un genel kararlılığını arttırmak için birkaç yama ve web uyumluluğundaki açıkları düzeltmek için gerekli düzenlemelerin yapıldığı yeni sürümü yayınladı.

Download(Windows):
http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla....es/rc2/firefox-2.0.0.4.tr.win32.installer.exe

Download(macintosh):
http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla....0.4-candidates/rc2/firefox-2.0.0.4.tr.mac.dmg

Download(linux):
http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla....ates/rc2/firefox-2.0.0.4.tr.linux-i686.tar.gz

Sürüm Notlarına linke tıklayarak erisebilirsiniz: http://en-us.www.mozilla.com/en-US/firefox/2.0.0.3/releasenotes/

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Ana sayfaya yazmak lazım aslında.

güncellemeleri kontrol et dedim bişe bulamadı.

anticor

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Evet güncellemelerde görünmüyo.
Paylaşım için teşekkürler

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
bu arada firefox haberini yazan arkadaşımızın avatarı da ilgi çekici :)

anticor

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Kesinlikle :D

firefox_ie_b.jpg

firefox_ie.jpg

prenslui

Doçent
Reaksiyon puanı
17
böyle bir güncellenin neden sitede yayının yok.

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Haydeee konu kaydı ama böyle bir güzellik için bir konu değil bin konu feda olsun :D :D :p

Bu arada troy bu kim ? ???

anticor

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Troy o resmi ben koycaktım ama bulamadım.Bu da başka bi versiyonu :D

ie7nm.jpg

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
heheh kızı alet etmeyin tarayıcı kavgasına. kızın bi resmi daha vardı du bulmaya çalışiim ben.

anticor

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Bu resmi görmüştüm.Bu da google'cılardan :D
Valla ya,bi tarayıcı için kızı alet ediyoz,ayıp bize :p

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Yazılım bölümünde, magazin bölümünde bulunan resimlerden daha güzel resimler var :D :D

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşın verdiği sürüm RC 'dir... Tam sürüm değildir, kullanmanızı tavsiye etmem...

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Denemedim ama adrese bakılırsa RC.

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Geçen hafta RC olarak yayınlandı, ben yazcaktım sonra vazgeçtim... Tam sürüm olsa duyurmaz mıyız...

bisgen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Sevgili arkadaşlar ben sizin tavsiyeleriniz sonucu firefox kullanıcısı oldum. Öncelikle tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi harikaymış.
"Bilgi sahibi olinmadan fikir sahibi olunamayacağı" gerçeğinden hareketle sizden "FireFox 3.0 Alpha 5 Pre" hakkında fikir almak istiyorum. Tabii ki sizi yormadan önce kendim araştırayım dedim. Ama konu hakkında bulduklarım pek işi yarar değil... nette bilgilendirmeden ziyade programın kendisi var. ne olduğunu bilmeden de kullanmak istemiyorum doğrusu...

Saygılarımla...

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
bisgen dedi ki:
Sevgili arkadaşlar ben sizin tavsiyeleriniz sonucu firefox kullanıcısı oldum. Öncelikle tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Dediğiniz gibi harikaymış.
"Bilgi sahibi olinmadan fikir sahibi olunamayacağı" gerçeğinden hareketle sizden "FireFox 3.0 Alpha 5 Pre" hakkında fikir almak istiyorum. Tabii ki sizi yormadan önce kendim araştırayım dedim. Ama konu hakkında bulduklarım pek işi yarar değil... nette bilgilendirmeden ziyade programın kendisi var. ne olduğunu bilmeden de kullanmak istemiyorum doğrusu...

Saygılarımla...

Firefox 3'ün Kasım'da çıkarılması planlanıyor, henüz hazır değil. Şahsen tavsiye etmem. Firefox'un en iddialı olduğu alanlardan biri olan güvenlik konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

bisgen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Sevgili Editörüm Saner verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Tavsiyelerine uyacağım :)

forever

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Saner Apaydın dedi ki:
bisgen dedi ki:

Saygılarımla...

Firefox 3'ün Kasım'da çıkarılması planlanıyor, henüz hazır değil. Şahsen tavsiye etmem. Firefox'un en iddialı olduğu alanlardan biri olan güvenlik konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz.
işallah çıkar da bir karşılaştırma yapma fırsatımız olur ( opera 9.5 -- firefox 3 )