mouse gecikmesi

Bu konuyu okuyanlar

rby

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaslar,bende logitech m105 mouse var ve normal kullanımda bi sıkıntı yok ama cs go'da arkaya ani dönüşlerde yavaş dönme var yani keskin dönmüyor,küçük 3-5 liralık mouse'u taktığımda ise böyle bir sıkıntı yok yardımcı olursanız sevinirim.

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Raw input ayarını aç m_rawinput 1 consola yaz..

rby

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
raw inputu kapatıp açtım mı değişen bişe olmuyor daha cok mouse'un bi yerinde sanki kendiliğinden bir raw input gibi ayarı varmıs gibi mouse döndürdüğümde 1 saniye gibi bir gecikme oluyor diğer mouse'u taktığımda aynı ayarlarla öyle bir durum oluşmuyor.

Son düzenleme:

alpeus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim bende de aynı sorun var m90 var bende de aynı sorun çözümünü bulabildin mi

rby

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardesim ben bilgisayar bölümü mezunuyum aradıgım kadarıyla bunun bir cözümü yok ama cooler master xornet 2 olan mouse 70 lira ve gayet güzel onu aldım sorun cozuldu..tavsiyem bu mouse alman cok iyi mouse

alpeus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardesim ben bilgisayar bölümü mezunuyum aradıgım kadarıyla bunun bir cözümü yok ama cooler master xornet 2 olan mouse 70 lira ve gayet güzel onu aldım sorun cozuldu..tavsiyem bu mouse alman cok iyi mouse
o zaman sorun mouse ile ilgili diyebilir miyiz çünkü ibm marka eski bir mouse um var onda öyle bir sorun yaşamıyorum