Mount&Blade Warband Sis Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

GaMeRR119

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Mount&Blade Warband Oyununu Oynuyorum Ancak Heryer Sis İçinde Harita Sis İle Kaplı...Çapulcularla Savaşacam Heryer Sis ile Kaplı...Ya Ben Bu Sis'i Kaldırmak İstiyorum Ancak Nasıl Yapacağımı Bilmiyorum Yardım Edebilecek Arkadaş Varsa Şimdiden Ona Teşekkür Ederim...!!!

Bekçi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Adı üstünde sis...Allahın işine karışmak olmaz. Dua et belki hava açılır. Aman dikkat yağmur yağmasın :)))

GaMeRR119

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Adı üstünde sis...Allahın işine karışmak olmaz. Dua et belki hava açılır. Aman dikkat yağmur yağmasın :)))

vaaay aramızda şakacılarda varmış :):) yoq hocam öle bişey değil bu :) bilen varsa arkadaşlar yardıma ihtiyacım olduğunu sölemek isterim :) buarada bekçi yağmur duasını biliom ben sis deil :)

BLacK+

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
tüm savaşlardamı çıkıyor ?

Uranos

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Mount blade nin özelligi bir kaç ay sürüyor sonra kendiliginden gidiyor:)

BLacK+

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
ctrl+é ile konsolu açıp cheatmenu yazıodun.. daha sonra kamp menusunde cıkıodu sanırım hava hileleri

Uranos

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Hatırlıyamadım uzun zamandır oynamadım ama ayarlar kısmını iyi karıştır ordan çıkabilir bişeler:) Sis le daha zevki olur ama savaşlar birden önüne çıkarlar hurraaaaa :D

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3

Olmadı adam bide Yağmur dansı yapsın :D hacı başka taraflarda oyna yani sarranid sultanlığnın filan orda sis hiç olmamıştı bende bulunduğun maptandır diye tahmin ediyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Oyun Orjinalmi?Bide ben oyunu indirdim Her Yolu Denedim Ama Oyun Türkçe Olmuyor Türkçe Yapabilen Varsa Anlatabilirmi bana??

MrJuckLees

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Oyun özellikleri bu şekilde. Sisli yağmurlu,karlı,güneşli gibi hava çeşitleri oluyor.

ibrahimkadir1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya bende de hava yok simgeler felan var yardım edin :/ bildiğin oyunda hava yok ne güneşi ne bulutu ne açıklıgı hiç bişeyok bayrak var yukarda felan bide başka semboller var simsiyah