Monstermı hp mi

Bu konuyu okuyanlar

İskenderci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim merak ettigim bazı seyler var şimdi monster almak istiyorum ama gördügüm bazı seyler beni süpheye düşürdü cogu kişi laptoptan sikayetci ekran acılmıs ekranda ölü piksel cıkmıs orası burası arzılanıyomud sagı solu kırılıyomus kasa kalitesizligi falan ama bazıları teknik servisten cok memnun bazılarıda rezalet diyor youtubta fps testi videolarında fpsler düşük o yüzden teredütte kalıp hpnin NB 17-AB304NT modeline yöneldim ama aynı paraya monsterda daha güçlü donanımı var o yüzden cok karardız kaldım sizce monster alınırmı beni 2-3yıl götürürmü

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
Hp şahsen tavsiye etmem.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Monster Abra V13 daha iyi.

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Teknik servis olayına girersen her markada iyi kötü teknik servis olayı var her bilgisayarda fps düşüklüğü olacak diye bişey yok iki kullanıcı iki aynı bilgisayar biri daha düşük performans veriyor şans laptoplarda böyle şeyler olabiliyor ama hp'lerde ısınma problemi çok dell g3 al keyfine bak.. :)

İskenderci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teknik servis olayına girersen her markada iyi kötü teknik servis olayı var her bilgisayarda fps düşüklüğü olacak diye bişey yok iki kullanıcı iki aynı bilgisayar biri daha düşük performans veriyor şans laptoplarda böyle şeyler olabiliyor ama hp'lerde ısınma problemi çok dell g3 al keyfine bak.. :)
Del iyimidersin pek bilmemedigim bi marka