Monster vs MSI vs Asus

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Görkem Say

Delilik yer çekimi gibidir, hafifçe itmek gerekir.
Yönetici
Moderatör
Arkadaşın da 256 SDD si vardı.Windows+drivers+küçük programlar yükledikten sonra 205 GB kadar yer kaldı.

Bence Msi GP62 6QE LEOPARD PRO BENİM CİHAZIM BU MEMNUNUM İYİ BİLGİSAYAR

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arkadaşlar şu konuda çok kararsızım. Monstera mı yönelmeliyim msi mı asus mu ? Hepsinin şikayetvar bölümünden şikayetine baktım. Msi müşteri hizmetleri çok kötüymüş. Asusun tonla şikayeti var her konudan. En az monsterın gördüm. Bunu da şuraya bağlıyorum ; daha yeni bir marka olduğu için müşteri ilişkilerine çok önem veriyorlar. Fakat ne kadar güvenilir ? Okuduğum çoğu yazıda “leptopu aldığım ilk bir hafta sorun çıktı gönderdim sağolsunlar yaptılar”ı gördüm. Tamam teknoloji şans işi ama ilk haftada sorun çıkaran cihazı yapsalar da ben napayım ? İster istemez kötü bir izlenim bıraktı biraz. Ama şöyle de birşey var 5bin tl ye aynı özelliklerdeki asusa veya msi da 1500-2000 tl daha fazla neden vereyim ?

İşte arkadaşlar kafam bu yönden çok karışık. Almışken kaliteli birşey alıp uzun yıllar kullanmak istiyorum. Uzun vadede hangi marka üzmez ? Sadece marka konusunda kararsızım. Her markadan 1-2 model var kafamda. Biraz uzun oldu kusura bakmayın. Durum budur. Varsa yardımcı olmak isteyen buyursun.
BENCE MSİ GP62 6QE LEOPARD PRO AL

Son düzenleme:
stat counter