Monster Tulpar T5 V14.1

Bu konuyu okuyanlar

yldrm114

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar 5.000 tl lik bütçem var ve gtx 1060 olarak sadece bu bilgisayarı buldum ama kendi siteleri dışında bu pc yi hiç bir site satmıyor. böyle olunca tedirgin oldum neden acaba? ve 5000 civarı bütçe ile önerebileceğiniz laptop var mı teşekkürler.

Yazıcızade

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Özellikleri birebir aynı mı? Kontrol ettiniz mi? Bir de farklı yerlerden aldığınızda komisyon binmiş olabilir sonuçta aracı kurumlar. Öneri olarak ne için kullanacaksınız? illaki dizüstü mü istiyorsunuz? Bu fiyata güzel bir masaüstü toplanır.

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Merhaba,
belirttiğiniz laptop, 5000 TL civarına alabileceklerinizden en iyisidir. Almanızı öneririm... Zira GTX 1060 6 GB bu fiyata kaçmaz...

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
arkadaşlar 5.000 tl lik bütçem var ve gtx 1060 olarak sadece bu bilgisayarı buldum ama kendi siteleri dışında bu pc yi hiç bir site satmıyor. böyle olunca tedirgin oldum neden acaba? ve 5000 civarı bütçe ile önerebileceğiniz laptop var mı teşekkürler.
Bu laptop gayet iyi. Grafik Chipseti de GTX 1060 iyi bir ekran kartı. Ama bu bilgisayarı beğenmediyseniz Dell 7567'de göz atmalısınız.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Tedirgin olunacak bir durum yok. Kendileri güvenli bir markadır. Türkiyede en iyi garantiye sahip markalardan biridir. F/P olarak da iyi bir cihaz.

chad87

Asistan
Reaksiyon puanı
6
aynen arkadaşlarında dediği gibi güvenilir bir marka garanti vs ile ilgili hiç bir sorun yaratmıyorlar. ben kendim kullanıyorum her konuda yardımcı oluyorlar diğer bir çok markadan bile daha iyiler.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Firma gayey guvenilir. Bende bizzat alisveris yaptim. Kendi sayfalarindan yaptim. Zaten nu cihazi baska yerden almak asil guvensizlik olur. Hatta iyice iciniz rahat etsin istiyorsaniz yolunu istabul'a duserse gidin magazasindan alin. Ama firma iyi yani.

Cihaz konusunda ise on numara makina. I7 7700hq + gtx 1060 kombinasyonu daha ne olsun. Bide bilindik markalarin bu kombinasyonlu modellerine bakin. Fiyatina bakin. Ben daha ucuzunu bulabileceginizi sanmiyorum. Yanliz bi tavsiyem olucak. Butceniz yetiyorsa bu modele ozellestir seceneginden 1tb hdd taktirin. Cihaz 256 gb ssd ile geliyor. E 256 gb yetmezki. Ssd'yi tamamen sisteme kullanin hdd'yi de depo olarak kullanirsiniz oh mis.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu arada seyi soylemeyi unuttum suan windows 10'un intel 7 nesil islemcilerde kullandigi hd graphics 630 + gtx 10... serisinde suan kontrolunde sorun var. Anlik takilmalar yapiyor. Windows 10'unda altina inemezsiniz suan intel hd graphic 630'un windows 10 altina veridigi bir driver yok. Bilginiz olsun.

Son mesajlar