MONSTER®, Q47MS-16F40 Modeli İçin Ön Sipariş Alımına Başladı

Bu konuyu okuyanlar

HRNKC

Müdavim
Reaksiyon puanı
20

78042878.jpg

Monster, dağıtımına yaz aylarında başlamayı planladığı yeni dizüstü bilgisayarı MONSTER® Q47MS-16F40 için ön sipariş alımına başlamış bulunuyor.Oyun odaklı olarak tasarlanan Q47MS-16F40, dördüncü nesil Haswell 22 nm Intel Core i7 işlemcisi ve yeni nesil NVIDIA ekran kartıyla tam bir performans canavarı... Cihaz, tüketici kitlesine avantaj sağlayacak fonksiyonları bünyesinde barındıran bir kasaya sahip olacak. Dağıtımına 20 Haziran - 30 Temmuz tarihlerinde başlanacak olan Q47MS-16F40' ın detaylı bilgileri aşağıdaki tablo içerisinde yer almaktadır;

NOT: Ürün özelliklerinin tamamını görmekte sıkıntı yaşayanlar, Yeni Mesajlar bildirim alanını kapatarak tüm detaylara ulaşabilirler.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Model15.6" MS-16F4 Serisi ( HASWELL )
İşlemci Tipi4. Nesil Intel® Core™ i7-4700MQ 4-Cores; 6MB L3; 47W; 22nm
Chipset4. Nesil Intel® HM87 Chipset
Ekran Kartı ÜreticisiNVIDIA®
Ekran Kartı3 GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX 770M
Ekran Boyutu15.6" Full HD ( 1920 x 1080 ) Mat LED Ekran
Ekran Çözünürlüğü1920 x 1080
Bellek TipiDDR3
Bellek Hızı1600 Mhz
Bellek16GB (2x8GB) DDR3 1600 Mhz SODIMM Kingston
Sabit Disk Kapasitesi120GB Kingston HyperX 6GB/sn ( Okuma : 555 MB/s - Yazma : 510 MB/s )
750GB Seagate® 3GB/sn 7200RPM 16MB ST9750420AS
Sabit Disk ( I )Var
Sabit Disk ( II )Var
Sabit Disk ( III )Yok
Optik Sürücü8x Multi DVD +-RW/-RAM WRITER; Dual Layer; Tray Load; SATA
Turbo Memory DesteğiYok
3G DesteğiYok
Tv Kartı DesteğiYok
İşletim Sistemiİşletim Sistemi Linux (Türkçe)
Kablosuz İletişim2-in-1; 802.11b/g/n WLAN and Bluetooth™ v3.0 Module; Half Mini-Card PCIe Adapter
Dahili Web Kamera3.0 MP Kamera
Ses KartıTHX TruStudio PRO™
Hoperlör1x Subwoofer + 2x Speaker
Surround DesteğiTHX TruStudio Pro Audio 7.1CH Audio output supported by headphone, microphone, S/PDIF & Line-In Jack
Dahili MikrofonVar ( 1 Adet )
KlavyeQ Türkçe Işıklı Klavye ( Mavi )
Numerik Tuş TakımıVar
Parmak İzi OkuyucusuYok
Yüz Tanıma ÖzelliğiYok
Bluetooth DesteğiDahili Bluetooth™ v4.0
Dahili Kart OkuyucuCard Reader 4 in 1 ( XD / SD / MMC / MS )
Ethernet Kartı10 / 100 / 1000 Gigabit Ethernet
Fax ModemYok
USB Port Sayısı1x USB 2.0 + 3x USB 3.0
e-SATA ÇıkışıVar
IEEE1394 / FireWire Port ÇıkışıYok
DVI Port ÇıkışıYok
VGA Port ÇıkışıVar
HDMI Port ÇıkışıVar
RS232 / Seri Port ÇıkışıYok
Kulaklık / Speaker ÇıkışıVar
Mikrofon GirişiVar
S/PDIF Dijital ÇıkışıVar
Line In GirişiVar
RJ45 Ethernet Port GirişiVar
RJ11 Telefon Port GirişiYok
Infrared Port ( CIR )Yok
Anten GirişiYok
Kensington Kilit ÖzelliğiVar
W/A/D/S Oyun Tuşları ve Arkadan Aydınlatmalı Klavye ÖzelliğiVar
SlotlarYok
Multimedya Özellikleri ( I )W,A,S,D Oyun Kontrol Kısayol Tuşları
Multimedya Özellikleri ( II )3x Fonksiyon Kısayol Tuşu
Multimedya Özellikleri ( III )Fonksiyon Tuşları (F1 - F12 vs) Fn tuşuna basıldığında basılırsa kısayol tuşları olarak hareket edec
Boyutlar395.4 (W) x 267.7 (D) x 55.6 (H) mm
Ağırlık< 3.5 Kg Ağırlık (with x1 HDD, x1 ODD, 15.6" LCD & 9 Cell Battery)
Power AdaptörAC Adaptör 180W - 19V / 9.5A
Batarya9 Hücreli Batarya (7800 mAH): 6.seviye LCD parlaklığında 3 saat kullanım
Pil Ömrü~ 1-3 Saat
HediyeNotebook Çantası
Garanti Süresi2 Yıl
Teslimat TarihiTahmin teslimat tarihi : 20 Haziran > 30 Temmuz 2013

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
bu pc için sormuyorum genel olarak soruyorm monster nasıl bi pc? mesela asus sağlamlııyla bilinir bende de asus var ama daha ilk mass effecti witcher biri bile adam akıllı oynayamadım. (ekran kartından) alan wake kurdum açarken isteminiz bu oyunun minimum gereksinimlerini karşılamıyor dedi. (gene ekran kartı). demek istediğim 3000 lirası olan birine (şu an yok siz olduğunu varsayın- zaten olsa bile şu an alamam) monster mı önerirsiniz asus mu ?

HRNKC

Müdavim
Reaksiyon puanı
20

Satış Fiyatı 3.999,00 TL (KDV Dahil)
Havale ile 3.879,03 TL (%3 Indirim)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bu pc için sormuyorum genel olarak soruyorm monster nasıl bi pc? mesela asus sağlamlııyla bilinir bende de asus var ama daha ilk mass effecti witcher biri bile adam akıllı oynayamadım. (ekran kartından) alan wake kurdum açarken isteminiz bu oyunun minimum gereksinimlerini karşılamıyor dedi. (gene ekran kartı). demek istediğim 3000 lirası olan birine (şu an yok siz olduğunu varsayın- zaten olsa bile şu an alamam) monster mı önerirsiniz asus mu ?

Monster satış öncesi ve sonrasında gayet iyi hizmet sunmaktadır... Asus' un yetkili servisiyle papaz olma ihtimaliniz çok yüksektir fakat Monster' ın yetkili servisiyle böyle bir durum yaşamanız zordur... Monster notebooklar yüksek performans odaklı olduklarından haliyle hantal yapıdadırlar... Bu makinelerin güzel yanı ise özelleştirilebilir oluşlarıdır, kullanıcı birçok parçayı uygun gördüğü şekilde tercih edebilme şansına sahiptir... Çok arıza çıkarır mı acaba konusuna gelirsek, sıkıntılı değildir bu makineler... Fiyatını hak ediyorlar...

@Ben Kenobi şu adresten ürün detayları ve fiyatını inceleyebilirsin; MONSTER®, Q47MS-16F40

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
parasızlığın gözü kör olsun diyorum. 310m ekran kartının da tabi ki :D

parasızlığın gözü kör olsun diyorum. 310m ekran kartının da tabi ki :D

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Satış Fiyatı 3.999,00 TL (KDV Dahil)
Havale ile 3.879,03 TL (%3 Indirim)

Monster satış öncesi ve sonrasında gayet iyi hizmet sunmaktadır... Asus' un yetkili servisiyle papaz olma ihtimaliniz çok yüksektir fakat Monster' ın yetkili servisiyle böyle bir durum yaşamanız zordur... Monster notebooklar yüksek performans odaklı olduklarından haliyle hantal yapıdadırlar... Bu makinelerin güzel yanı ise özelleştirilebilir oluşlarıdır, kullanıcı birçok parçayı uygun gördüğü şekilde tercih edebilme şansına sahiptir... Çok arıza çıkarır mı acaba konusuna gelirsek, sıkıntılı değildir bu makineler... Fiyatını hak ediyorlar...

@Ben Kenobi şu adresten ürün detayları ve fiyatını inceleyebilirsin; MONSTER®, Q47MS-16F40
4bin mi? Ben o zaman sepete atmıştım. Halen duruyordu. Fiyat kampanyalarla tam olarak 2.297,46 TL&#8203; idi. Hemde böyle bir ürün.

kesbi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de bunun SSD olmayan halini (16F41) almıştım. Geçen hafta 240'lık bir SSD de aldım (memoright maximum 240GB) şimdilik benim külüstürde sata2 ile kullanıyorum. Günler bi türlü geçmiyor. Şuan intel ve nvidia el ele vermişler benim bilgisayarın işlemcisi ve ekran kartını yapmaya uğraşıyorlar. Çok ilginç bir duygu :)

Ancak 4700mq fsb hızı 1300 mhz olabilir diye duydum. İnşallah doğru değildir. Öyle bişey varsa işlemciyi 4800'e yükseltmek gerekecek.