Monster Pusat Virtual 7.1 VS Snopy Rampage Sn-RW1

Bu konuyu okuyanlar

Kerem Turmuş

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar hangisini tavsiye edersiniz yada en fazla 330 TL ye kadar ne önerirsiniz

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Monster öneririm çünkü kendim kullandım 7.1 yönünden acayip iyi bir kulaklık değil ama ses yönünü yine tahin edebiliyorsunuz şarkılarda filmlerde son sesde cızırtı bile yapmıyor yapıyorsa USB girişin bozuktur o derece basslı yerlerde zangır zangır titriyor için açılıyor öyle bir şey filmlerde aksiyon yerlerinde titreme oluyor yani tank ateş etti onu içinde hissediyorsun öyle bir kulaklık RGB olmasıda avantaj hem akşam aramıyorsunuz kulaklığı.

Kerem Turmuş

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Monster öneririm çünkü kendim kullandım 7.1 yönünden acayip iyi bir kulaklık değil ama ses yönünü yine tahin edebiliyorsunuz şarkılarda filmlerde son sesde cızırtı bile yapmıyor yapıyorsa USB girişin bozuktur o derece basslı yerlerde zangır zangır titriyor için açılıyor öyle bir şey filmlerde aksiyon yerlerinde titreme oluyor yani tank ateş etti onu içinde hissediyorsun öyle bir kulaklık RGB olmasıda avantaj hem akşam aramıyorsunuz kulaklığı.
Teşekkürler

Kerem Turmuş

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Acaba 7.1 çok profesyonel olmasa da olur diyorum ama 7.1 normal bir şekilde sana adamın yerini az da olsa belli ediyor mu ve ben telefon kulaklığı kullanıyorum sence geçişte çok büyük bir değişim fark eder miyim

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Telefon kulaklığından geciyorsanız zaten size 7.1 dehşetül vahşet gelir ben arctis 3 kullandığım için bana biraz zayıf geldi çünkü bass kulaklığı yani ama arctis 3 tiz yönünden iyi olduğundan tahini biraz daha iyi sizi çok memnun edecektir yani monster.

Kerem Turmuş

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Telefon kulaklığından geciyorsanız zaten size 7.1 dehşetül vahşet gelir ben arctis 3 kullandığım için bana biraz zayıf geldi çünkü bass kulaklığı yani ama arctis 3 tiz yönünden iyi olduğundan tahini biraz daha iyi sizi çok memnun edecektir yani monster.
Sen bana oyun için şimdi monster mı öneriyorsun?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bide benim aklımda
Snopy Rampage SNRW1
Monster Pusat Virtual 7.1
Steelseries siberia 200
https://www.hepsiburada.com/hp-1kf76aa-omen-by-hp-800-oyuncu-kulaklik-p-HBV000008HST5?magaza=gokkusagibilgisayar&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar.pla.cevre&gclid=Cj0KCQiAheXiBRD-ARIsAODSpWOySzN539r7pHgc00ls3NNpxNi_sDpZJ3-fNLSBurvlNWTCPMemP4oaAuiXEALw_wcB
Birde bu var sence hangisi

Son düzenleme:

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Şuan en iyi seçenek monster yani siberia ise yorumlar yönünden kötü sevenler sevmeyenlerden az oda ilk defa kualklık takanlar herhalde her kulaklığın 7.1 ses performansı değişiktir arctis 3 den razer geçtim ilk 1 2 gün falan anlayamadım şimdi hangi katta onu bile anlıyorum alıştıkça düzelir yani sizi çok rahat götürür olmazsa zaten koşulsuz geri iade var 5 gün kullanırsınız beyenmessen iade.