Monster notebooklar sizce parasını hak ediyor mu ?

Bu konuyu okuyanlar

Berke2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Abra A5 V12.1.2 15.6" Oyun Bilgisayarı
3.300tl gibi bi paraya beğendim , fakat laptoplar her zaman pahalı olur oyun pc almak isteyenlere genelde masaüstü verilir onu biliyorum ama monster ın adı da bi güzel geliyor sistemi de uygun pubg de ultrada 50fps civarı alırsın dediler arkadaşlar ama ısınma meselesi nasıl olacak diyelim ki bi soğutucu altlık aldık 50 100 tl neyse değer zaten ... İleriki zamanlarda sorun çıkartırsa
(garanti kapsamı dışında ) acaba parçaları çok mu pahalı zengin değiliz aq, ya ileride 8gb ram az gelir , 4gb ekran kartı yetmezse ne yapabilirm değiştirmek zor olmazmı
Tavsiyelerinizi bekliyorum Ayrıca alma diyorsanız da 3000 tl civarına bi bilgisayar önerirseniz çok iyi olur :D

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Hem notebook dan hem de müşteri hizmetlerinden çok memnun kalmıştım. Çevremde kullananlarda memnun.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Monster sıkı marka pek sıkıntı çıkaracağını sanmam. Ama oyun için alıyorsan ram kapasitesi pek yeterli olmayabilir. 16gb ramli olan versiyonlara yönel tabii fiyat biraz artıyor doğal olarak. Başka bi sıkıntı yaşamazsın.

Berke2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Monster sıkı marka pek sıkıntı çıkaracağını sanmam. Ama oyun için alıyorsan ram kapasitesi pek yeterli olmayabilir. 16gb ramli olan versiyonlara yönel tabii fiyat biraz artıyor doğal olarak. Başka bi sıkıntı yaşamazsın.
Doğrusu 3000 liraya bi bilgisayar topladım (itopyadan topladım daha satın almadım) ama bütçem den 200 300 tl geri kaldı ve monitor de lazım 200 liraya güzel monitor pek yok gibi o yüzden monster almak iyi geldi ama bi sorum var , şimdi 8gb ramle aldım seneye biraz param oldu uygun ddr bulduktan sonra 16 ya yükseltebilirmiyim laptoplarda oluyor muydu ?
Eğer olmuyorsada 8gb yeterli olmaz mı ? Örneğin pubg,Rust falan oynamak istiyorum yada 2018 de çıkacak oyunlardan birkaç tanesini beğenirsem alırım 8gb bana yetmez mi ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Özelleştir seçeneğinden baktım 339 tl daha ekleyince 16gb ram olabiliyor fiyat biraz tuzlu onun yerine monitor de alabilirim :?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Özelleştir seçeneğinden baktım 339 tl daha ekleyince 16gb ram olabiliyor fiyat biraz tuzlu onun yerine monitörde alabilirim yada ddr uygunsa 4gb daha eklerim 12gb yeter diye düşünüyorum...

Son düzenleme: