Bu konuyu okuyanlar

Qulyster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamınaleyküm. Yaz sonuna doğru, gaming laptop almayı düşünüyorum. Monster Abra A5 V15.2 15.6 almakta karar kıldım. Fiyatı 6200 tl. İçindeki parçalara vs. baktığımda diğer markalara göre fiyat konusunda gerçekten iyi olduğunu gördüm. Daha sonra Monster'ın yorumlarına bakayım dedim açıkçası yorumlar kafamı çok karıştırdı.Yorumlarda değişmeyen 3 şey var kasası ve ses kalitesi berbat servisi çok iyi. Bunun dışında yorumlar ikiye ayrılıyor bazıları markayı göğe çıkarmış bazılarıda yerin dibine sokmuş. Ortası yok.4 yıl ve üzeri monster laptop kullananlar lütfen konuyu aydınlatabilir mi? Bu fiyata almaya değermi sizce? Bu fiyatlara önerisi olanlar varsa çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Ben de yeni aldım Monster. Kasa kalitesi vs olarak bana dandik gelmedi. Gayet iyi bence. Servislik bir işim olmadı daha alalı 1 ay bile olmadı, umarım da olmaz tabii ama site üzerinden sorduğum tüm sorulara tatminkar yanıtlar aldım, ilgileri güzel. Ses konusunda ilk aldığımda bende pek beğenmedim ama Sound Blaster yazılımını kurduktan sonra bariz bir düzelme oldu ve benim için hem yeterli ses düzeyine hem de kalitesine geldi. Bu işler birazda sizin ne beklediğinize kalmış. Beni memnun eden şey sizi etmeyebilir ama kasa olarak falan bence kesinlikle kötü değil.
Benim sahip olduğum model Abra 16.1 bu arada. Ben sadece ram yükselttim ve hdd taktım ek olarak.