Monster fan sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Bilgr coskun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar
Monster tulpar t7 kullanıyorum ve 1 ay önce fani sebepsiz yere çalışmamaya başladı yeni fan aldım yine çalışmadi fana dışardan + - verdiğimde çalışıyor bilgisayarın fan soketini kontrol ettiğim zaman elektrik geliyor ama fani bilgisayara takınca çalışmıyor monster teknik servisi yazılımsal olabilir dediği için format güncelleme herşeyi yaptım garanti bitti ve monster servisine gönderme durumum olmayacak bir yerde ikamet ediyorum.
Lütfen yardım edin öneri ve cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler diliyorum

Babasolo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar
Monster tulpar t7 kullanıyorum ve 1 ay önce fani sebepsiz yere çalışmamaya başladı yeni fan aldım yine çalışmadi fana dışardan + - verdiğimde çalışıyor bilgisayarın fan soketini kontrol ettiğim zaman elektrik geliyor ama fani bilgisayara takınca çalışmıyor monster teknik servisi yazılımsal olabilir dediği için format güncelleme herşeyi yaptım garanti bitti ve monster servisine gönderme durumum olmayacak bir yerde ikamet ediyorum.
Lütfen yardım edin öneri ve cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler diliyorum

Merhaba, benim laptop da monster w150er. Bende de arkadaşın anlattığı sorun başladı. Fan kafasına göre çalışıyor. durunca işlemci ısısı arttığı için durmadan reset atıyor. Isı çok yüksek olunca laptop bir süre hiç açılmıyor, sonra kendi kendine açılıp tekrar reset atıyor. Sonra birden fan çalışmaya başlıyor ve bazen bir gün bazen bir hafta sorunsuz çalışıyor. Sonra tekrar reset atmaya başlıyor. Lütfen bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olsun. Teşekkürler.

Son düzenleme: