Monster abra a5 v13.4 fps sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Sikkofield

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba 1 ay önce başlıkta belirttiğim bilgisayarı aldım verdikleri flash bellekten driverları yükledim ama windowsu kms ile aktive ettim geçen hafta da format atıp internetten win10 key aldım.Sadece LoL oynuyorum eski 5 yıllık bilgisayarımdan çok da farklı olmayan bi performans gösteriyor pc ve pahalı da bir bilgisayar güncellemeleri yapıyorum oyun nvidia ile çalıştırıyorum hiçbir şey değişmiyor oyun başı 200le başlıyor fps sonra 100e kadar düşüyor,yüksek ayarlarda da 80-90ları görüyorum ekranda yatay bi çizgi oluyor haritayı kaydırırken görüntü kayması gibi ne yapmam gerekiyor yardım eder misiniz ?

• Ekran: 15.6 İnç 1080p Mat- 60Hz IPS Panel.
  • İşlemci: Intel 8750H ( 6C/12T, 2.2GHz- Turbo 4.1GHz, 8Mb L3 önbellek)
  • Anakart: Intel HM370 Express Chipset.
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 1050Ti (4GB GDDR5, 128Bit)
  • Sistem Belleği: 8GB 2400MHz 1.2V DDR4L

yavuzzzzz123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
intel ekran kartının deiver ı eksik kalmış olabilir arkadaşımdada fps düşüktü mağazaya götürün onlar yardımcı oluyor sanırsam

twinkli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende de aynı sorun var bir çözüm bulabilen yok mu ya

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Ekran kartının driverleri tam mı ?
Laptopun içini açtın mı ?

twinkli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
monster teknik servise gönderdim genel bakım yapılmış bir sıkıntıya rastlanmamış bana sistemsel hatalar görüldü format atmanız iyi olur dendi attım bütün güncel driverları driver booster programıyla yükledim fakat değişen bişey olmadı

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
monster teknik servise gönderdim genel bakım yapılmış bir sıkıntıya rastlanmamış bana sistemsel hatalar görüldü format atmanız iyi olur dendi attım bütün güncel driverları driver booster programıyla yükledim fakat değişen bişey olmadı
Driver booster ile yükleme,o program saçma sapan driverleri yüklüyor.Windows Update e bırak o yüklesin driverleri,sonra ekran kartının driverini de kendin yükle.

twinkli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dediklerinizi yaptım nvidia driverı temiz kurulum ile kurdum windows update ile tarama yaptım güncelsiniz diyor hakkaten can sıkıcı bir durum ortada hiçbirşey gözükmüyor ama yok yani olmuyo

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
dediklerinizi yaptım nvidia driverı temiz kurulum ile kurdum windows update ile tarama yaptım güncelsiniz diyor hakkaten can sıkıcı bir durum ortada hiçbirşey gözükmüyor ama yok yani olmuyo
Sorunu bende tam olarak anlayamadım,yeni bir konu aç bilgili kişileri etiketle yardımcı olacaklardır.